Mimozemšťana Gazooa (Alan Cumming) vyšlú na Zem v dobe kamennej, aby preskúmal miestne metódy rozmnožovania. Po pristátí v Bedrocku si ako objekt vedeckého záujmu vyberie hromotĺckeho brontožeriavnika Freda Flintstona (Mark Addy) a donúti ho nájsť si partnerku. Fred si naozaj padne do oka s kráskou Vilmou Slaghoopleovou (Kristen Johnstonová). Tá utiekla od bohatých rodičov, pretože afektovaná a snobská matka Pearl (Joan Collinsová) ju nútila do svadby s Chipom Rockefellerom (Thomas Gibson). Odvrhnutý ženích pozve Vilmu a svojho soka aj s ich priateľmi Barneyom (Stephen Baldwin) a Betty (Jane Krakowská) do nového kasína v Rock Vegas s podlým zámerom zmocniť sa Vilmy a najmä jej vena... (TV JOJ)

geklon odpad!

celé je to zbytečné, ale tenhle casting si zasluhuje zapsat do análů, všech komediálních průjmů jako vrchol ubohosti a ohavnosti.... všechny ty otravný, nepříjemný ksichty by měly vystavit ve všech castingových agenturách, aby si to podobní Baldwinové a jiné zoufalé zrůdy rozmysleli, trápit unavený poctivě pracující lidi, když si chtějí v neděli odpoledne nechat vymýt mozek televizní zábavou... příště radši Pillcher nebo Trošku českého humordu. ()

ostravak30

Pokračování rodinky z doby dávno minulé je hrozné. Kdoví proč k němu vůbec došlo. Změnilo se především herecké obsazení, možná čistě jen proto, aby postavy působily mladším dojmem, jenže s tím jdou dolů i herecké výkony. Bohužel herci ale musí pracovat s příšerným scénářem. Hlavně dialogy jsou totálně mimo. Tvůrci opět připojují řadu nápadů převedenou do jejich doby, ale už to tak moc nefunguje. A zápletka je dost podobná prvnímu dílu. Fred má být opět podveden, i když tentokrát nezradí přítele, ale přítelkyni. Jenže i to podvedení je tak trochu na hraně. Klidně mohl říct, že zloděj, když zmerčil, že se kasino zavírá, strčil mu to do kapsy. Rozhodně si myslím, že zápletka mohla být mnohem, mnohem lepší. Pravda je, že tvůrci se opět snaží o odkazy na seriál. Takže když Freda hledají, policisté si rozdávají podobizny Freda z animovaného seriálu a na závěr zazní úvodní píseň z původního animáku. V jednom záběru je též vidět, jak Fred, Vilma, Betty a Barney absolutně nehýbou nohama přestože by měli, když se auto pohybuje. ()

Olík

Našinec není cizinec a tak nás Hanna-Barbera jabadabadů kultůra ne tak úplně zasáhla, ale i tak Levantova jednička měla něco málo k nabídnutí.......zkuste jenom vedle sebe postavit Marka Addyho a Johna Goodmana. Tohle celé je jednoduše špatně - jako obrázek od dvouletého dítěte........spousta tahů, spousta batviček, ale výsledný efektem je pouze čmáranice. ()

flyer.nick odpad!

Barney, Fred, Wilma... Všichni vypadají jako lidi co jdou na maškarní za své oblíbené postavy i když se jim jinak vůbec nepodobají. Efekty jsou taky hrozné a laciné, o příběhu bez vtipu ani nemluvím (a anvíc je to jen napodobenina příběhu z prvního dílu)... Marně hledám důvod k jedné hvězdě, ale nenacházím. ()

rakovnik

S Flintstoneovi nemá tento film (naštěstí) téměř nic společného. Párkrát jsem se zasmál, ale po většinu doby sledování jsem jen kroutil hlavou, nudil se a nadával si, že jsem takovou hloupost vůbec sledoval. Bohužel, v televizi byla taková bída, že ani nebylo kam přepnout, tak si aspoň tady mohu postěžovat. ()

• V kanceláři Rockefellera (Thomas Gibson), majitele casina, můžeme vidět expresionistický obraz "Výkřik" slavného norského malíře E. Muncha. (liquidia)