Mašiba Kurumi pracuje pro firmu el Arco Iris zaměřující na dekorativní předměty, má na starost mimo jiné i správu Instagramu a stará se i oblečení ředitele společnosti Hajamy Šóga, do kterého je už dlouho zamilovaná. Vzhledem k tomu, že má práce nad hlavu, zapomene na obnovení nájemní smlouvy a přichází o střechu nad hlavou. Naštěstí jí pomocnou ruku podá známá Saotome Kóko, nabídne jí totiž, aby bydla v sharehousu, který provozuje. Kurumi nic jiného nezbývá, nabídku přijímá a najednou má tři nové spolubydlící: psychologa Haruta, umělkyni Ajaku a šéfkuchaře Šuna. A také psa na venčení. (Zíza)

Zíza

Přiznávám, že to není špatné. Ústřední postavy jsou zajímavé a hrdinka až neuvěřitelně konzistentní, takže jsem ji měla vcelku ráda. Hrdina je sympaťák, také ho hraje Jokohama Rjúsei. Zbylé postavy tak nějak byly do počtu, aby se vyplnilo 10 dílů. Neříkám, že to byly vyloženě špatné a nezajímavé postavy, ale napsané byly poměrně jednoduše a prvoplánově. Dospělácká romantika s příjemným ústředním párem, zajímavými a ne vyprázdněnými dialogy. SPOILER Na můj v kus to mělo až moc velký happyend, v podstatě mi to přišlo jako světový mír, kdy všichni byli šťastní jak blecha, nebo alespoň dostali prostě uspokojivý a dobrý konec, někteří víc, někteří míň, ale vzhledem k tomu, jak se to snažilo celou dobu působit vcelku reálně, mi tam ta poslední tečka přišla zbytečná, i když chápu, že pro ty, kteří si páry hodně hodně oblíbí, je to jako splněný sen. KONEC SPOILERU. Podívaná na pohodu. Lepší 3*. ()