Mixni to

(TV film)
  • USA Spin
TV spot

Rhea objeví svou vášeň ve tvorbě DJ mixů, ve kterých mísí její jihoasijskou kulturu a svět kolem ní. (Disney Channel)

TV spot

T2

║Rozpočet $-miliónov║ Ako taká skoro neškodná hudobná oddychovka o začinajúcich DJ-och v pohode. Na podobný tip filmov to vo svojich medziach neotrávi. Hudba a tanečná choreografia je chytľavá. /60%/ ()

Marze odpad!

Tento film je neskutecne stupidni a vsechny postavy me lezly na nervy. Dalsi film o hledani identity. Nejak nebylo jasne v jake zemi se jalova zapletka odehrava. Zrejme oslava Indicko-Americke kultury v Americe. ()

Jirka_Šč

Hlupáci, kteří dali odpad, pravděpodobně nemají rádi indickou kinematografii. Jejich problém. Je to jednoduché, odpočinkové, trochu béčkově zahrané, místy stokrát viděné téma, ale zase trochu jinak ztvárněné. Fajn se na to dívá a odpad si to rozhodně nezaslouží. Mě osobně se navíc hudba celkem líbila a mám respekt i k DJ, kteří ji dělají. Takže ode mě 3 hvězdičky. ()

Aljak

Pri pohľade na indickú reštauráciu v úvode som sa celkom potešil, že to bude presne moja šálka masala čaju :) Aké však bolo napokon moje sklamanie, keď sa celý film zmenil na trápny DJ námet. Neviem, akosi som nikdy tejto elektronickej hudbe neprišiel na chuť a všetky tie DJ mixy sa mi zdajú zväčša na jedno kopyto a tento typ hudby rozhodne nevyhľadávam. Takže tento príbeh u mňa rozhodne nebodoval už len kvôli tomuto námetu. No a k tomu kopa klišé, čo kvalite tiež moc nepridalo. Napokon ma najviac zo všetkého bavili predsa len tie scény z indickej reštaurácie - kiežby sa film točil radšej okolo toho... ()

BOURQUE

„Bollywoodovka“ v produkcii Disney (Plus). Zjednodušený scenár s veľmi easy vedením príbehu. Mladá Rhea (zahraná herečkou Avantika) je sympatická slečna, ktorá sa snaží žiť svoj život cielovedomo. Techno a „DJ“ hudba nie sú pre mňa, ale pokus o spojenie hudby s rôznymi koreňmi sa dá oceniť. Osobné hodnotenie: 64% (**)  ()