Když do pohodové odpolední výpravy do města dramaticky zasáhne výbuch násilí, pohled mladé ženy na matku se navždy změní. (Netflix)

david141474

Tento seriál nebyl moc dobrej, to říkám hned na začátek. První a poslední díl celýho seriálu byl asi nejlepší pak maximálně konec 5 a 6 dílu. Konec ukazuje že by mohla být 2. série, na kterou jak vím se nepodívám, protože ani ta první nebyla nějakej zázrak. A scény z minulosti taky hrůza a do toho se to vůbec nehodí. Představte si že se normálně koukáte na to co se tam v tu dobu děje a do toho vám tam skočí střípek minulosti. No tak nenasralo by vás to? Mě teda jo. Hudba ušla. Děj no comment. Nějaký postavy ujdou, ale moc jich není. Rozhodně nejhorší postava je máti hlavní postavy. A to je asi tak vše. Jak vím tento Netflix seriál není dobře přijatej, jak od diváků tak od kritiků a dává to smysl. Snad nikdy nevznikne 2. série tohoto seriálu! 🙏 5/10 moc nedoporučuju! ()

RyxiraAmy

Začátek mě navnadil, ale postupně mě to přestávalo zajímat, přičemž poslední díl byl už jen naprosto zbytečně ředěnou omáčkou, kde se do detailů rozpitvávalo vše. Zápletka jako taková mi připadala zajímavá a uvěřitelná. Žádné scénáristické přemety, prostě docela dobré vysvětlení Lauřina chování. Hodně mě i bavila chemie mezi Andy a Michaelem, ocenila jsem i postaršího Faramira v jedné z vedlejších rolí nebo herce v roli Charlieho (kde já jsem ho jen viděla?). No, myslím, že kdyby z 8 dílů udělali 5 nebo 6, mohlo to dopadnout fakt dobře, protože navzdory všem pozitivům ve mně po posledním dílu převládl pocit "uff, mám to z krku". Srovnání se Sedmilhářkami, Ostrými předměty nebo Mělas to vědět bych se nebránila, ale je pravda, že z tohoto čtyřlístku je Pieces of Her asi nejslabší. ()

M.i.k.e

filmů a seriálů o tom jak někoho dožene minulost o které jeho blízcí neměli tušení už vznikl nespočet a Pieces of her je jedním z těch slabších. Jádro příběhu je sice ok, ale celé je to natočené nudně a kdyby dílů byla polovina, vůbec nic by se nestalo.Korunu tomu nasazuje Bella Heathcote, která mi nepřijde jako úplně dobrá herečka a i kdyby byla, tak její postava je neuvěřitelně otravná blbka, která mě celou dobu akorát iritovala místo toho abych jí jakkoliv fandil...40% ()

ER

Adaptace podle úspěšné knihy dopadla vcelku dobře. Ale k cíli se hlavní postavy dostávají trochu kostrbatým dějem. Celé je to poskládané z několika témat, které se postupně prolnou ve finále. Kladem je zápletka a Toni Collette v hlavní roli. Záporem story, která divným způsobem inklinuje k rodině a lásce matky (Jane) k dceři, kdy někdy příliš dlouhé expozice z rodinného života Jane brzdí děj. Samotná zápletka je dobře vymyšlená,ale ne vždy se tvůrcům daří ji napínavěji podat. Takže tři hvězdičky a čtvrtou za Toni. ()

Sharleen

Toni Collette mám rada a po poslednej výbornej mini sérii Unbelievable som sa celkom potešila, že ju uvidím znova v nejakej podobne kvalitnej sérii. Námet nebol zlý, dokonca prvá epizóda bola aj obstojná. Po 4-tej som to asi na týždeň vypustila a vrátila sa k tomu, ale žiadne príjemné prekvapenie sa nekonalo. Ani len tá Toni sa mi tu herecky nepáčila, o ostatnom radšej pomlčím. ()