Cuphead přesvědčí Mugmana, že domácí povinnosti jsou nuda, a vytáhne ho na karneval. Ukáže se ale, že je to past, a oběma jim půjde o duši. (Netflix)

jirikzaboj

Je to tady! Těšil jsem se dlouho a věděl, že tohle bude nářez a už první epizoda je parádně šílená. Skvělá 30’s animace, třeštěný humor a extravagantní postavy. Originál dabing výborný. Seriál to bude jistě uvolňující, oproti hře. Úvodní scéna s plotem mi připomněla scénu z páni kluci. ()

Marcos22

Úvodní díl nám dá vzpomenout na slovutný příběh z dílny Marka Twaina, kdy Tom Sawyer a Huckleberry Finn natírali plot na bílo. Díl nás následně zavede do pekelného lunaparku, kde se Cuphead a Mugman utkají se samotným ďáblem. První epizoda je opravdu povedená. Čtyři hvězdy. 👍 (19.02.2022) ()

honajz2

Možná to chce být poctou animovaným groteskám z 30. let minulého století, možná to na ně jen odkazuje pouze proto, že to tak dělá i hra, podle které to je, parodii v tom nevidím, ale tak jako tak tomu chybí to zásadní, co by každá groteska měla mít - spousta humorných scén. A to teď myslím v objektivním slova smyslu, subjektivní je teď celkem zbytečný. Tady těch gagů jaksi moc není a jakákoli kreativita šla taky stranou. Hru moc neznám, jen vím, o co v ní zhruba jde a že má být strašně těžká na hraní, ale pilotní díl seriálu podle ní mě teda moc neoslovil. Slabé 3* ()

BrMikes

Cuphead a Mugman začali svůj příběh dost zábavně. Krásná disneyovsky laděná animace spolu s ulítlým ztvárněním ďábla fungují v pohodě. Suma sumárum rozhodně zajímavý úvod do seriálu. ()

• V epizodě udělá Cuphead před jedním hodem koulí své gesto, kdy si vytáhne kalhoty, jenž pochází z původní hry, kde ho dělá vždy před začátkem boje. (Vlad2006)