Elitní povídky: Carla Samuel

• Španielsko Élite: historias breves. Carla Samuel (viac)
Španielsko, 2021, 44 min (Minutáž: 13–17 min)

Samuel chce přesvědčit Carlu, aby neodletěla do Londýna, a tak se na letišti pokusí o velké, romantické gesto. (Netflix)

dubinak

Máme tady další soft porn v čele s Carlou a Samuelem a to je vlastně celá pointa této taktéž zbytečné série. Postavy v Elite mají častou tendenci být debilní a tady to není výjimka. Na druhou stranu, co se má vymýšlet za příběhy, když jsou tyhle díly po většinou natočené jenom za účelem rozloučení se s postavami. Každopádně nuda. ()

AloeB

Ve fikčním světě Elite nejen že (soudě na základě čtvrté série) neprobíhá covidová krize, ale nejlevnější letenky na evropských letištích zde stojí kolem 400 euro (soudě na základě tohoto kraťasu). Moje milovaná Ester Expósito si rozloučení pochopitelně zasloužila, slintajícího Sama toužícího po posledním šuku však ne. Carla & Samuel jsou tedy patrně nejslabší povídkou této řady. ()

Lachtaan

Ještě než na Netflix vtrhla plnohodnotná čtvrtá Elita, tvůrci nám doručili pár krátkometrážních předskokanů, kde jsme se mohli kromě postranních linek mimo školní rok a s ním trable spojené i naposledy vidět s postavami, jejichž participaci už v klasickém pokračování nemůžeme očekávat. Jednou z takových postav je právě Carla, která bude kvůli její představitelce chybět snad každému mužskému divákovi tohoto seroše. Kvůli její povaze, na kterou jsem povětšinu seriálu nadával, ji ale už tak postrádat nebudu. Přesto jsem si její nelehké loučení se Samuelem celkem užil. Zejména prostřední část. [viděno na Netflixu] ()