Untitled Horror Movie (UHM)

silentname

Otvorenie nového roku tradične patrí hororu. A  tentokrát hororovej komédii "Untitled Horror Movie". Úprimne, názov ma dostal a bol som celkom zvedavý. Niektorých zainteresovaných v tomto projekte som poznal z iných vecí a tak som bol aspoň trošku zvedavý. Vo výsledku toto nemôžem označiť za dobrý "found footage" film (ak sa to tak vôbec dá nazvať), ale je jeden element, ktorý ma po celú dobu bavil a to bola Katherine McNamara. Tá si to musela užívať naplno. Jej scénky sú pre mňa osobným highlightom. Ostatné je od okey, po nie veľmi dobré. Nič čo by ma urazilo, ale nič výnimočné a rozhodne nie film hodný vášho času. Ale keď ma aspoň niečo bavilo, tak ocením. Hodnotenie: C ()

B3n

Nemám rád kombináciu horor a komédia. Existujú výnimky, ale z 99% mi to lezie teda dosť na nervy. Tu to prekvapivo s tým humorom nepreháňali a tak to bolo znesiteľné, bolo to svieže, síce som sa nezasmial, ale naozaj v pohode znesiteľné aj pre "nepriateľa" hororovej komédie. Skupinka šiestich hercov po tom, ako je ich show zrušená, sa rozhodne natočiť vlastný horor. Pri tom však prebudia ducha, ktorý nemá k násiliu ďaleko. ()