Tento antologický film, který se odehrává během pandemie COVID-19, dal tvůrčím talentům, ať už zkušeným režisérům, nebo začínajícím filmařům, možnost vytvořit něco neobvyklého ve vlastních domovech. Všichni dostali iPhone a základní vybavení, aby mohli realizovat své nápady. Výsledkem je různorodé a neotřelé dílo vynikajících režisérů a herců, jakási filmová časová kapsle, která ilustruje mnohé problémy spojené s pandemií. V popředí stojí vynikající herecké výkony Julianne Moore, Dona Cheadlea, Rebeccy Hall a dalších, stejně jako režijní debuty Sanay Lathan a Chrise Coopera. Společně vytvářejí dojemně optimistický záznam možná nejtěžšího roku této generace. (Cinemax)

Wewik

Tohle je hodně těžké hodnotit z důvodu, že každá povídka je jiná, má jiného autora je jinak natočená... Některé byly na plný počet hvězdiček a jedna byla odpad. ()

Johnny.ARN

Prvá a druhá poviedka v mojej dvojhodinovej verzií boli ešte také že ok. Zvyšok chcel niečo povedať, na niečo poukázať, ale mňa to v danú dobu minulo. Raz si tieto filmy o pandémií budeme púšťať ako teraz Kameňáky, na pobavenie. Slabé 2 z 5 ()

BOURQUE

Drobné a krátke príbehy, ktoré sa odohrávajú počas pandémie COVID-19 a zachytávajú jeho rôzne dopady na ľudí a rodím, ktorí zostali doma v izolácii. Škoda za veľmi premenlivú kvalitu jednotlivých príbehov. Kvalita na úkor kvantity ba fakt pomohla. P.S.: Rozumiem nižšiemu hodnoteniu, ale i tak ma prekvapuje, že sa to nedokázalo získať modrú farbu (stav za 27.12.2022). Osobné hodnotenie: 66% (**) ()

rigby

Snad dvě nebo tři povídky měly nějakou myšlenku, jinak to byla zcela prázdná nuda se šílenou stopáží. Ale i tak jsem se nemohl s ničím ztotožnit, jako člověk v první linii jsem tuto dobu prožíval úplně jinak. ()