Nebezpečná cesta k mimozemskej materskej lodi vyústi do spojenia naprieč dimenziami. (Apple TV+)

kenkaku

Linka “íránská rodinka” a “černoch” se konečně propojily (bude se méně skákat). Nicméně “matka” se chová stále jako učebnicová kráva a předvádí jednu perlu za druhou (př.: proč má na té taktické vestě vysílačku na zádech!?). Nicméně něco se tam konečně děje. Linka “haranti” zcela převzala štafetu v otravnosti a zbytečnosti. Ty dialogy jsou otřesné. No a “Japonka”? Ta se konečně otevřeně propojila (místo rozmazaných náznaků už několik epizod zpět). ()

warrenur

"They're ONE MIND". Epizoda tiez o tom, ako sa da preniknut do "chraneneho zariadenia", ked mate v sebe  "odhodlanie" a nic viac. :) Uz je to v tak naivnej rovine, ze ma to ani neprekvapuje. Luto mi je akurat investovaneho casu...rychloposuv isti. ()

Anderton

Bolo zrejmé, že sa táto epizóda bude v jednej svojej dejovej línii zaoberať vniknutím do prísne stráženého areálu a záchrane jednej osoby, čo prinesie presne to, čo očakávate a neprinesie vôbec nič prekvapujúce. Tie záležitosti, ktoré potrebujete vedieť/vidieť, sa dejú okolo Micuko, ide ale iba o zopár záverečných minút celej stopáže. Som zvedavý, či finále pripraví niečo, čím sa uzavrie príbeh takým spôsobom, aby prípadná neschválená tretia séria nebola nutnosťou, čo by bolo zrejme tým najlepším riešením. Čím nechcem povedať, že by som sa na ňu netešil. ()

Branique

Po 2 dosť slabých častiach konečne lepšia časť. Neviem ale, či bude aj tretia séria. Pretože ak nie, tak tu hrozí násilné ukončenie, ktoré seriálu celkovo uškodí ešte viac. Tak ako napríklad násilne ukončili The Expanse, kde takmer nič nebolo vysvetlené. ()

Martrix

Velmi slušné. Jednu epizodu před koncem řady, možná celého seriálu, se ze čtyř linek staly dvě, resp. došlo k propojení. Moc se mi nelíbí představa, že to celé najednou skončí tak rychle. Nebránil bych se další řadě, která by byla s ohledem na určitá odhalení dynamičtější. ()