Mitsuki si privlastní satelitnú stanicu v nádeji, že sa skontaktuje s vesmírom. Caspar odhalí čudné tajomstvo, ktoré podľa neho súvisí s inváziou. (Apple TV+)

Anderton

Opäť vyrážame do terénu a exteriérov a a máme tu road movie/epizódu. Kto to doteraz nebol schopný akceptovať, nebude to akceptovať ani v siedmej časti. Najviac ale "prekvapí" línia v Japonsku, kde má hlavná hrdinka prístup ku všetkej elektronike v strážených vedeckých priestoroch a prichádza na veci, na ktoré by v reálnom svete prišli stovky vedcov už dávno pred ňou. Napínavejšie to tým pádom síce je, ale môže ísť o poslednú kvapku pre tých, ktorých seriál doteraz neoslovil. ()

kenkaku odpad!

Tak opět zpět k plácání se on ničeho nikam. Strojově se přepínají 4 dějové linky, kdy jediná, která stojí za to je Japonsko. Tenhle seriál se prostě z odpadu už nevyhrabe. ()

Hopeman

Nic ...Anýša je stále sjetá....a anglosmradi nechápou ani polopaticky, když jim někdo řekne že všude ve městech jsou emzáci a všechno killujou........doufám že bude linka s dětma vod dodávky s čokoládou jak tam tak postávaj s těma upatlanejma tvářičkama a říkaj: my jedly něco co né šokoláte, né kokos, né ožech, ne burák maslo, ne nugát ani marsipán, ne charamel, ne griliáš....pak udělaj Kuk und vidíme jak je emzák rozmrdá na všechny strany :).......( jenže to by bylo až móc dobrý na apple tv) ()