Cudzinec v mojom dome

(TV film)
  • Česko Vetřelec v mém domě (viac)

Podarí sa jej zachrániť syna z rúk psychopatického vraha? Prominentná obhajkyňa Jennifer Richmondová začne podozrievať svojho posledného klienta, obvineného zo sériových vrážd, že je jej dávno nezvestným bratom Willom. Preto ho na súde obhajuje zadarmo a muža oslobodia. Jennifer ho pozve, aby býval s ňou a jej synom Drewom. Willove nároky narastajú, až napokon Jennifer s hrôzou zistí, že v skutočnosti ide o Neda Covingtona, vraha jej skutočného brata. Zdá sa však, že pravdu odhalila príliš neskoro - psychopat Ned uniesol Drewa a vyhráža sa, že ho zabije, ak nesplní jeho požiadavky... (oficiálny text distribútora)

filipP321

Hodnotenie Odpad si to rozhodne nezaslúži. Krádež identity s kriminálnou zápletkou. Psychopat sa votrie do rodiny súdnej obhajkyne, keď sa podvodom vydáva za jej biologického brata, ktorého nikdy nevidela. Postupne sa vytvára mozaika varovných signálov, že s týmto chlapom nie je niečo vporiadku. Ale ona vo svojej zaslepenosti a šťastí z novo objaveného brata nič nevidí aj napriek varovaniam svojich najlepších priateľov. ()