Vaření se Sapíkem

(relácia)
Publicistický
Česko, 2021, 45 min

Dva kuchaři, jedna kuchyně, stejné suroviny a dva různé recepty. Jaroslav Sapík a Jaromír Soukup předvedou své kuchařské umění a seznámí Vás s tradičními i překvapivými recepty. Uvidíte i kuchařské vychytávky, které oceníte při vaření a grilování. (TV Barrandov)

SOLOM.

Jedna hvězda za Sapíka, protože alespoň někdo tam umí vařit a neleze mi vyloženě na nervy, když ho vidím na obrazovce. Jen jsem nevěděl, že je na tom tak špatně, že se musel dát dohromady s generálním. Njn vlastně je COVID a každá kačka dobrá i za cenu pošramocení vlastního jména. Zanedlouho očekávám další variantu obdobného pořadu (když už teď Soukup vaří i sám) a to Vaření Soukupa s Mírou Kalouskem – to bude teprve kulinářská pecka… ()

curil odpad!

Tenhle člověk (Soukup) má zvláštní vlastnost nacpat se do všech možných pořadů. Konečně je to jeho a taky to tak vypadá. Viděl jsem dvacet minut a ty jeho kecy se nedají poslouchat ani u plotny. Už se dívat nebudu. ()

oskiii odpad!

Vaření Sapíka s Babicou bylo zábavné, zvlášť když se během natáčení nasávalo. Vařili, sypali hlášky a člověk se u toho dobře bavil. Tady slizký všeuměl Soukup leze Jardovi do zadku…a to vlastně platí i naopak. Natočili dva díly a ty opakují pořád dokola. Každopádně…Soukup je strašné narcistické hovado. ()

krpik odpad!

Babica Sapík ještě se dalo . Občas jsem se podíval a zase tak hrozný pořad to nebyl i recepty byli fajn ale tohle. Pořad o ničem nezajímavý a nevím proč tam je Soukup toho člověka nemam rád a opravdu musí být všude. Přijde mě to nudný a zbytečný pořad. Pan Sapik to bohužel sám nezachrání . ()