Písničky potichu

(relácia)
všetky plagáty

V hudebně zábavném pořadu písniček a vyprávění Karla Černocha i jeho hostů vám mj. nabídneme tyto melodie: "Stará známost", "San Francisco Bay Blues", "Ty dovedeš být přítelem", "Koncert pro kytaru a smyčce D dur" Antonia Vivaldiho, "Jsem to já", "Píseň pro bernardýna" a "Dokořán"... V druhé části uslyšíte mj. tyto skladby: "Obrázky", "Juno a Avos", "Píseň naděje", "Variace na Mozarta" pro kytaru Josepha Fernanda Macariho Sora, "Nebylo by špatné", "Čerešna" a "Žil som správne".... Písničkový pořad Karla Černocha a jeho přátel v pražské Ypsilonce vám ve třetí části nabídne mj. tyto skladby: "Koncertní etuda pro kytaru Heitora Villy – Lobose" v podání L. Brabce, "Body and Soul" (Tělo a duše), "Biele ráno", "Déšť", "Old Mac Donald", "Romantická dívka", "Už svítá" textaře Pavla Kopty a skladatele Petra Hapky. (Česká televize)

Cibulka_C

Na tohle jsem se nečekaně podívala jenom kvůli Ypsilonce, protože buďme upřímní, byl to opravdu divný pořad, spíš jsem ho nepochopila, i když tam nic moc k pochopení vlastně není, hech. 🌝 Studio Ypsilon opět perlilo, protože v jakém pořadu byli, ten byl perla sama. Nejvíc mě na tom všem asi bavil účes Marka Ebena a omg věděli jste, že umí hrát Oldřich Kaiser na trumpetu? 🤭 Zde je jedinečná možnost poslechnout si, pak už mě napadá jen záznam Sebevraha, kde na ni hrál taky. 🤍 Tudíž zde doporučuji pouze třetí část, nechť ta jediná je asi nejkvalitnější a nejlepší z toho celého, co se v pořadu dělo. Konečná scéna s tabákovými výrobky velmi originální, zakončila pořad skvěle. Takže na vlastní nebezpečí - jen ta třetí část by mohla víceméně tvořit celý pořad. 💋 ()