Kamera o tomeru na! supin-ofu: Hariuddo daisakusen!

(TV film)
  • angličtina One Cut of the Dead: in Hollywood
všetky plagáty

JamesSi

Tohle se trochu nepovedlo. Části odehrávající se ve skutečnosti vypadají jako amatérský film z Naneživo a část amatérského filmu v tomhle vypadá jako laciné youtube video. Sequel, který jsme asi nepotřebovali. A bohužel hlavní problém - chyby ve fiktivním filmu, kterých jste si v prvním díle na první zhlédnutí téměř nevšimli, jsou zde strašně očividné. Je to prostě televizní film, který nerežíroval původní autor Ueda, ale jen spoluscénárista prvního dílu. Doporučuji jako pokračování Nenaživa skvělou webovou One Cut of the Dead Mission: Remote, která je o dost kreativnější a není to jen horší zopáčko prvního filmu. ()

blondboss

Tak tomuto snímku som absolútne nepochopil. Načo niekto točí dvakrát to isté, len v zásade jemne zmení dej a prostredie. Navyše to má neskutočne lacný televízny look a prínos prakticky žiadny. Už to len kopíruje a vyciciava svojho "staršieho brata" s väčšinou tých istých hercov. Úplný nezmysel a jednu hviezdu dávam akurát za tú zanietenosť tvorcov, ktorá bola nesporná. 20 % ()