Pokáč: Holky to objektivně lehčí maj

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
Česko, 2021, 3:36 min

orkadimenza

Shoutout Pokáčovi za to, že sebral odvahu a i v dnešní době si troufnul vydat písničku, která se svým humorem může dotknout nejedné slečny či moderního feministy (jak vidno v komentářích na instagramu nebo zde). Nad těmi urážlivými výkřiky z řad obecenstva se musí člověk opravdu jen pousmát a poté s politováním podotknout, kam až to dnešní společnost dopracovala. Naštěstí většina má stále rozum na správném místě a dávku Pokáčova humoru snadno pochopí. Je neskutečně hloupé si myslet, že "přežití pár porodů" a podobné výroky by Pokáč myslel vážně. Jsem vážně zvědav, jak se na tuhle píseň bude dívat mladší generace za 10 let. Prozatím díky, Pokáči! ()

Ignitus.C odpad!

Fascinuje mě, jak ani v komentářích ani jinde se ke mně nedostal názor jak DĚSIVÁ, ODPORNÁ a URÁŽLIVÁ písnička to je - ať už hovoří "úsměvně" ironicky nebo zavážno, ať už mluví v humoru v písničce, nebo by mi to řekl u stolu zavážno, ať už mluví o blbcích, co holkám drží dveře nebo o "pár porodech", co by zvládl, což je taková věc, co k holkám prostě patří - výmluvy na hormony, prsa a rození dětí. Odporná smršť předpotopních urážlivých šovinistických blábolů!!! ()