Markova studentka Petra, která chodí s Erikem v podmínce, pracuje natajno ve stripbaru. Tam ji najdou Marek, Pavel a Jakub na Pavlově rozlučce se svobodou - budou se s Barborou brát. Marek se snaží zabránit Erikovi řešit situaci násilím a zároveň chce Petru dostat ze spárů provozního Filipa, jeho bývalého studenta. Král má problém s alkoholem. Marek, Karolína, Barbora, Pavel a Král nakonec společnými silami Petru dostanou ze stripbaru a Marek konečně Karolíně vyzná lásku. (TV Nova)

JosefTomas

Tak tohle je podpásovka. Finální epizoda se snaží řešit snad úplně všechno najednou, takže tu máme nezletilou studentku, co si přivydělává ve stripbaru, zároveň impulzivního přítele této studentky (co je v podmínce), ve kterém to vře, alkoholický problém ředitele, plánovaná svatba a do toho profesor Vlček, co to všechno řeší. Na konci, jako by si ještě někdo vzpomněl, že je tam vlastně i vztah Marka s Karolínou, který v minulé epizodě měl evidentně eskalovat do hádky, po které si vyznají lásku, ale místo toho se tato část jaksi vyignorovala a na konci se narychlo dořeší, aby teda nikdo neremcal. Já ale remcám, tohle je fakt na pěst. ()