Tři nejlepší kamarádi prokládají práci zábavou, randěním, divokými pařbami a sem tam zabrousí i do politiky. Pěkně ostrá satira o životě dvacátníků v Melbourne. (Netflix)

riza-do

Hlavní postavy ve složení malé protivné aktivistky za úplně všechno, maximálně roztomilé "brown" muslimky a drag queen gay umělce, které si člověk prostě musí zamilovat; gender, sexualita, rasismus, feminismus, politika, ochrana zvířat, dětská práce.. to vše z Melbourne a s takovým nábojem a guilty pleasure, že mít toho několik sérii, tak nejdu spát, dokud to celé nezkouknu. Dvacetiminutové díly doslova sprintují od jedné zápletky k další, že diváka nakonec brzdí jen závěrečné titulky. Tady bude svět v totálním nepořádku jen pokud nepřidají další série. ()

Víteček

Chcete mi říct, že se dá udělat sranda z tzv. "woke aktivistů" i bez zmínění 52 genderů, identifikování se jako něčeho a toalet jako známku úpadku západu? A že je to navíc na rozdíl od zmíněného zábavné? No to je tedy šok. Jestli to nebude tím, že tohle se snaží primárně o humor, zatímco těm různým pravicovým rádoby komikům jde hlavně o to potvrdit lidem jejich předpoklady, místo smíchu získat hlavně potlesk a přikývnutí za "ano, tohle je s tím moderním světem špatně" a získat tím to správné pobouření. Humor je podružný. Zde naštěstí ne a hned se to projeví. Postavy jsou příšerní lidé, vytvářející příšerné, ale hlavně hodně vtipné situace. Nelze jinak, než je nesnášet a přát jim jen to nejhorší a stejně se těšit na další  jejich příběhy. 75 % za některá hluchá místa. ()