Nikdo nemůže zapomenout na invazi rajčat z nedávné minulosti, která si vyžádala spoustu obětí. Na celém světě platí přísný zákaz pěstování i export rajčat. Stačí jenom vyslovit slovo ´rajčata´ a již se většina lidí zhrozí. Jednoho dne se však profesor Gangreen (John Astin) pustí do zcela nového pokusu. Speciálním chemickým procesem za pomoci hudby mění lidi v rajčata a rajčata v lidi. Jediným potenciálním zachráncem světa před katastrofou se stává jeden roznášeč pizzy. (oficiálny text distribútora)

Rebbit

Takhle statečnou zeleninu jsem ještě neviděl a rajčata, která se mění na Ramba také ne. Je to velice béčkový film, neviděl jsem první díl, ale když ukazují v tomto filmu záběry z prvního dílu (aby snížili rozpočet) tak mi toto asi vážně stačilo. Nemůžu říct, že bych se vyloženě nudil, některé scény se mi překvapivě i líbili. Od teď když rozkrojím jedno rajče, se budu bát aby se mi jeho bratříček nechtěl pomstít... ()

cariada

Nechápu co nám tím tvůrci chtěli říct? Ale vraždící rajčata? To jim už docházejí nápady či co! Todle je spletenec nesmyslů postavené v jeden film, nemá to velký smysl, ano když je nálada smějete se, ale jinak to musíte spíš zatratit. U mě je to spíš slabý průměr, nebýt rychlosledování, asi bych šůl i níž nák jsem na to neměl náladu. ()

Rex Mundi

Ako podotklo mnoho ďalších komentujúcich, tento film slušne paroduje sám seba i rovnaké žánrové hlúposti, takže rozhodovanie medzi nízkym a vysokým hodnotením asi záleží na momentálnej nálade a tolerancii. Pretože až na tých pár výborných momentov je to naozaj väčšinou nuda a občas som mala dokonca pocit, že počujem svoje IQ padať do kanála. Navyše som sa pri extrémne debilnom správaní niektorých postáv (Chad), nedokázala preniesť cez tú očividnú paródiu a mala som chuť zbiť ich do modra. ()

Dan9K

Já měl za to, že se tenhle biják pohybuje někde na hranici modré a šedé barvy! A on je to nářez i podle dalších uživatelů! Návrat vraždících rajčat by v klidu mohl aspirovat na titul "největší béčko všech dob". Některé scény, obzvláště ty, které ve filmu nemají co dělat, jsou neuvěřitelná prdel. Až už bylo někdy pomalu únavné se neustále smát. Pravda ale je, že velká část materiálu byla trapná a někdy i trochu nudná, ale divák pomalu pak už neví, co je parodie, co je sebeparodie, co je sebereflexe a co už jenom neumětelství tvůrců. Každopádně, na tenhle "filmový" zážitek nikdy nezapomenu. ""Zvířecí "horory"" forever!" ()

Hopper

"Červená hrozba se vrátila !!" - "Komunisti ?" "Horšie. Rajčiny." Tak asi takto vyzerajú dialógy v tomto béčku, ktorého hodnotenie môže pokojne oscilovať od 0 do 5. Typické 80. roky, mladý Clooney, všetci háro, popová hudba a farby, papundeklové kulisy, jeansy, skrátka, mládí sa vrátilo. Pár gagov je zapamätaniahodných, väčšinou trapošina, sebaparódia asi jedna z najlepších akú som kedy videl, vložky s product placementom a nakrúcaním nemajú chybu. V podstate však 4* za uletenosť, inak by asi 3* boli adekvátnejšie. ()