Luke se chystá odejít od CIA a vydat za úplně jiným dobrodružstvím. Překvapivá odhalení doma a naléhavý problém v práci ho ale donutí změnit plány. (Netflix)

HellFire

Po všech stránkách naprosto obyčejný akční výplach. Máme tady přestárlého akčního hrdinu, kterému musíme přizpůsobit scény a hlavně střih, aby nešlo poznat, že jinak by neměl šanci skoro nikoho zabít (Arnoldovi bylo v době natáčení 75 a v takových letech holt nejsou reflexy to, co bývaly ve 20), hned několik sidekicků, kteří slouží nejen jako comic-relief, ale zároveň ze sebe chrlí expozici, protože nějak diváka musíme zasvětit do děje, předvídatelný děj a popravdě hodně přepálenou stopáž. Nic, co by mě navnadilo k dalšímu sledování. Netflix nepřestává chrlit obsah bez ohledu na jeho kvality. P.S.: Všechny vtipy jsou tak trapné, že jsem se popadal za hlavu. Jo a samozřejmě hned v prvním déle potkáme Marry Sue, dokonalou agentku, která je nejlepší ve všem. Tohle fakt ne. ()

castor

Je to tak. Sylvester Stallone má Tulsu King, Jean-Claude svého Van Johnsona a Arnie bohužel FUBARA. Znáte to: zasloužilý agent CIA Luke se chystá do důchodu, ovšem je tu ještě jedna fuška, která ho donutí přehodnotit plány. Zatímco se těšil, že získá zpět lásku své exmanželky Tally, zjišťuje, že zpravodajská služba bez jeho vědomí naverbovala i jeho dceru Emmu, o které navíc zjišťuje, že pije, používá sexuální pomůcky, mluví sprostě (a má talent i ambice). Naneštěstí je součástí mise u překupníka jaderného odpadu, kterému Luke kdysi odkrouhnul otce. Akčně komediální pojetí mi nesedlo, chlapík, který se z rakouského venkova dostal až do nejvyšších pater amerického snu, by si zasloužil lepší sérii. Tahle se nesnaží o cokoliv hlubšího. ()

korbitch22

Van Damme má svého Johnsona, Stallone Tulsu Kinga a Arnold nyní svého Fubara a prozatím z legendární ikonické trojice jde na to nejslaběji. Od té doby co je z Arnolda ezo bio eko vegan který se může pochcat z Gréty a vyměnil jedničkového Hummera co žere 30 litrů na sto za elektro moped s alternativním pohonem na banánové slupky jako by ztratil šmrnc. Ze všech legendárních akčních ikon se mu návrat na filmové plátno povedl určitě nejméně. Van Damme si možná vybírá naprosto dementní projekty ve kterých utápí svůj nesporný talent, ale jeho Johnson byl komediální mrda plná skvělé akce. Stallone si Tulsou podmanil snad všechny. No a první epizoda Fubaru je takový typický plod Netflixu. Průměrná akce, hrozný efekty na dnešní dobu a Arnold, který sice umí pořád procedit betelným přízvukem nějakou tu hlášku, ale bohužel je citelně vidět, že časy Pravdivých lží jsou pryč a dost možná už by Arnie měl jen přednášet o úspěchu, kulturistice, krmit svého oslíka s úspěšnými příspěvky na Instagramu, zakopávat jámy na silnici které se nemají zakopávat a s Gretou zachraňovat velryby. No dokoukám to, ale nadšení se po úvodu nekoná.60%. ()

kenkaku

Tak samozřejmě tam musí být ropucha co má debilní kecy, samozřejmě že se tam musí mihnout všechna etnika světa. Co mě ale rozladilo mnohem víc je ta snaha o zbytečný “007 přeplácaný styl”. Jako fakt jsou nutné ty (evidentně přehnané) technologické vychytávky? Naštěstí jako celek to působí jako variace na Pravdivé lži a na ty vzpomínám opravdu rád. ()

bozka10

Tak čo sa podarilo Stallonemu v Tulse,sa Arniemu nepodarilo a pochybujem že to napraví.Sly stavil na starú školu a Arnie zľahka humorne a hlavne nezaujímavo to nedal.Je to sklamanie.Humor nefunguje,miestami je to trápne a lacné. ()

Bozvav

Arnie v dobré formě ve špionážní taškařici, kde trousí vtipné hlášky, rozčiluje se s nesympatickou dcerou a mlátí ošklivé záporáky. Za mne dobrý rozjedz, který sice zavání nostalgií, ale přeze všechno špionážní CIA klišé pobaví. Za mne 70%. Uvidíme co dál. ()

ER

Prvoplánový humor s fajn Arnoldem. Hašteření s dcerou je taky good, ale těch dialogů je až moc. U akčních scén s "Terminátorem" se hooodně střihá, hold ani Schwarzenegger nemládne. V rámci akčních komedií se na to dá dívat, ale třeba Tulsa se mi líbila o hodně více. ()

oldy

Je to spíš lepší průměr. Zatím lepší jak některé serialy od Marvelu,kde je ten humor za hranou trapnosti. Věděl jsem,že to bude akční komedie a ne krimi/drama. Srovnavat s King Tulsou tedy neni na místě. Zatím mě to baví a jsem rád,že je to lepši i než předražená Citadela :)  7/10 ()

DonBraso

Tak z tohohle kouká bohužel nemilé překvapení, že z vod průměru tento seriál už po pilotu se rozhodně nedostane. Rád bych se mýlil,ale osazenstvo už asi nikdo nezmění,efekty taky ne, příšerně nudné dialogy, scénář taky nutnost nejspíš pro někoho a dějově je to tedy pitomost příšerná.Tak ty jsi taky agent? Všechno postrádá logiku, bohužel seriál se bere snad až moc vážně,aby to byl ten krásný Arnieho šnaps co si tuhle jízdu užije. Sem tam padne nějaký ten fous do placu a i na tu jeho seriálovou dceru se docela dobře dívá, ale nějak to postrádá prostě svojí DNA.Dám šanci ještě dva díly, ale obávám se, že jestli tam nepadne nějaký il'l be back tak hotovo dvacet. ()

PeterMC

Tak bohuzial, po priamom suboji s Tulsa King ostava tato vec tazko porazena. Obidvoch typkov mam velmi rad a Arnold je velky idol a borec ale na sklonku kariery ma presvedcil presne o tom, o com sa uz davno hovorilo, ale pre tony inych kvalit som to nikdy nechcel vyslovit. Arnold je vazne slaby herec. Toto je vazne trapny serial, naozaj neverim zeby nastal nejaky twist a zrazu by sa takto rozbehnutehy serial zmenil na nieco dobre. To by bol asi najvacsi WTF moment vo filmovej historii. Mozno, ale naozaj len mozno pozriem este jeden diel. Nastastie T-800-ku mu uz nikto nikdy nevezme. ()