Námořní vyšetřovací služba: Hawai

• USA NCIS: Hawai'i
Dráma / Krimi / Mysteriózny / Thriller
USA, (2021–2024), 38 h 14 min (Minutáž: 41–43 min)

Vanessa Lachey, Alex Tarrant, Noah Mills, Jason Antoon, Yasmine Al-Bustami, Tori Anderson, Kian Talan, Seana Kofoed, Enver Gjokaj, Anthony Ruivivar (viac)

Jane Tennant (Vanessa Lachey), první speciální agentka, velí Námořní kriminální vyšetřovací službě Pearl Harbor, a její neochvějný tým specialistů vyvažují povinnosti vůči rodině a zemi při vyšetřování vysoce nebezpečných zločinů zahrnujících vojenský personál, národní bezpečnost a tajemství samotného ráje na ostrově zalitém sluncem. (mikki089)

numan

V roce 2020 po deseti sériích skončila Hawaii 5-0, takže po roční pauze mohla partička kolem původní "námořky" konečně vypustit do světa už dlouho připravovanou havajskou mutaci NCIS. Bylo by škoda nechat tak úžasné exteriéry ladem. Ačkoliv má seriál svou lesbickou dvojku, netlačí v oblasti multibarevné korektnosti na pilu tak příšerně jako nekoukatelná NCIS L.A. a má sympatičtější casting než NCIS N.O. Prostě povedený mix Hawaii 5-0 a původní NCIS - ostatně už v první sérii se objeví odkaz na Jethra a crossover s původním seriálem. Pohoda. ()

zipacna

Hodnotím po první sérii (po 4. díle druhé série). Sledoval jsem NCIS:NO a NCIS:LA a musím říct, že tenhle seriál je pro mě zatím nejlepší. S postavami jsem se úspěšně sžil už asi po druhém díle, připadají mi všichni dost sympatičtí (kromě hlavních postav počítám i cmdr. Chase a Bam-Bam). Vzpomínám si, že na začátku NO jsem měl podobné pocity, ale potom se prostřídali postavy a už mě to moc nebavilo. Ale tady je to zatím fajn, příběhy jsou zajímavé a hodně asi taky dělá prostředí Havaje. V tuto chvíli kolem 70% ()

• Epizóda je venovaná scenáristke Yakire Chambers, ktorá pracovala na seriáli od jeho vzniku a zomrela v závere roku 2022 len ako 42-ročná. (koba)