Handmade Love

• Južná Kórea Haendeumeideu Leobeu (viac)
Južná Kórea, 2020, 8x19 min

Bůh Woven (Soo-hyeok Lee) je za krádež posvátných šatů odsouzen k životu mezi obyčejnými lidmi. Zde jim prostřednictvím jedinečných kousků oblečení má pomáhat řešit jejich osobní problémy. Jednou z jeho klientů je i Han Sa Rang, která si přišla objednat šaty na svatbu svého bývalého přítele. (Lex.San)

Lex.San

Hand-made Love je nenáročnou miniséií, kterou je možné zhlédnout najednou jako celovečerní film. V příběhu, který staví především na vizuální stránce a poselství ohledně komplikovanosti mezilidských vztahů, mě nejvíce zaujal osobní příběh samotné hrdinky. Ty ostatní už takové kvality nedosahovaly. Ani ty navrhované kousky oblečení dle mého nebyly takové šrapnely. I tak jsem ale sledováním tohoto mini seriálu nemarnil čas – slabé 3* (5/10) ()

EsterH

Nádherná až rozprávková minidráma, ktorá by si zaslúžila aj dlhšie spracovanie na viac dielov. Lee Soo-hyeok je pre mňa navždy upír, tie nadprirodzené postavy mu proste sedia. Kúsky kúzelného oblečenia neohúrili, ale to asi nebolo zámerom, hlavne, že ich nositeľov pomohli utešiť. ()