Hlavní hrdina série rodinných komedií Ernest P. Worrell (Jim Varney) tentokrát zaměří své šílené eskapády do americké historie, přesněji do války za nezávislost. Spolu s popleteným profesorem historie pátrá po zmizelém bájném dělu anglické armády. Dělo má údajně ve svých útrobách pravou anglickou královskou korunu, jejíž cena je nedozírná, a vidina bohatství a možnosti stát se pravým králem Velké Británie proto láká spousty padouchů. (wosho)

kaylin

Tohle už se moc nepovedlo. Ernest je tu sice v hlavní roli a jde v první řadě o něj a jeho ptákoviny, ale až na pár scén tohle opravdu není vtipné. Jako kdyby se tvůrci trápili a nevěděli s čím přijít, prostě jen plnili scény špatnými gagy a hloupými kecy. Jsem zvědavý, jak se s tím popasovaly další díly téhle série. ()

Diego

Nejakym omylem jsem kliknul na Jim Varney a hele,kdo je to...hned se mi objevila vzpominka asi 6 let stara,kdyz jsem ,myslim, na Cabel Plus videl jeden z jeho filmu. Uz nevim, o cem to presne bylo,ale ta radostna vzpominka stoji za *** ()

wosho

Dost nepovedené pokračování. Film je jen zaměřen na malé diváky. Dospělí se u eskapád s dělem ukrývající pravou anglickou královskou korunu moc bavit nebude. ()

drankeryth

Na tento diel o Ernestovi si este pamatam z cias videokaziet. Vtedy ma to bavilo pozerat a aj teraz je to celkom v pohode. Dementny Ernest a jeho pridrbane grimasy a trapne zachechtanie na dnesnu dobu uz u mna trpi trapnostou, ale pri dobrom pivku je to zabava urcite. ()