Že je mi nevěrná? To za prvé není možné a za druhé jí to neprojde! Americká komedie o žárlivém manželovi, nic netušící manželce a plánu pomsty vskutku ďábelském. (oficiálny text distribútora)

dopitak

Filmové studio Barrandov dabing 1985, v českém znění: Václav Postránecký – Dudley Moore (Claude Eastman), Helena Friedrichová – Nastassja Kinski (Daniella Eastmanová), Josef Abrhám – Armand Assante (Maxmillian Stein), Jan Kanyza – Albert Brooks. A já jenom dodávám, že 50 % z tohohle filmu udělal právě skvělý, protože starý český dabing. ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ Plus = 9.5.2013, réžia slovenského znenia = - Tomuto vravím komédia ! Po Wilderovej klasike, ďalší skvost čo nestarne. Je to snáď námetom (ktorý je x-tou variantou zaužívaného vzorca), hereckými výkonmi, réžiou ? Neviem, ale dokonale sa bavím na všetkých šialenostiach, ktoré Dudley Moore podniká len aby sa "nevernici" Nastassje "pomstil". Chvályhodný je tiež fakt, že aj dnes sa tento film uvádza s dokonalým kinodabingom Ústřední pújčovny filmú Praha (r. Miroslav Kubišta). (17.12.2004) Milý Oskar: Tak to je vážne gól :-) Myslím, že táto komediálna pecka práve nadobudla istý "monthypythonovský" rozmer. (12.1.2006) ()

Roman.Ticka

Dudleymu padající ožralové a popletení komici jdou naprosto skvěle, jak mistrně dokázal v Arthurovi. O tom, že skutečná realizace jednoho snu může být setsakra ošemetná záležitost, jsem se dozvěděla formou, která mi způsobila příjemné šimrání v břišní oblasti, takže nemůžu dát nízké hodnocení. Každý soudný člověk by celou akci zastavil už při prvním kolapsu s diktafonem, ale Clauda každý nezdar ještě víc nabudil a divák si tak mohl užít pořádnou prču při řešení dilematu miluj nebo zabij. A ty kultivované umělecké dialogy! "Myslíte toho zkurveného vrzala?" A co teprve aktuální zprávy z rádia:"Německý kancléř Helmut Kohl...."☺ ()

Oskar

"Giuseppe, nečti si v mém smetí." Ve svém původním komentáři jsem se dopustil chyby. V obsazení je uveden Jan Tříska a protože jsem si ho nevšiml (a protože film v 80. letech normálně běžel v našich kinech), usoudil jsem, že byl v české verzi vystřižen. Nakonec mě jeden zdejší kolega upozornil, že tam Tříska je (v malé roličce režiséra, když dělá Nasstasja Kinski postsynchrony), ale fór je v tom, že můj komentář téměř slovo od slova opsala jistá novinářka z Týdeníku Televize, která psala o Nevěrně tvé článek. Mou domněnku vzala jako hotovou věc, dokonce ji pomocí vlastní invence ještě notně "vylepšila" a já jsem se tak stal spolušiřitelem fámy. No, aspoň je to důkaz, že ty naše zdejší plky čte i někdo zvenčí. :-) Ale k filmu: určitě nepřeháním, když řeknu, že Nevěrně tvá je spolu s Tootsií nejlepší hollywoodská komedie 80.let a dalo by se na ní přímo vyučovat, co je to gradace děje nebo stavba dialogu. O nesmrtelnost se jí postarala taky všude zmiňovaná a citovaná scéna houslového souboje v Montiho čardáši.A jestli máte rádi Dudleyho Moorea, tak právě tady ho - při vší úctě třeba k Arthurovi - zastihnete v té nejlepší formě. Opravdu nepřeháním: bezpodmínečně nutně musíte vidět! 100% ()

sud

Jaktože, proboha, nemáme Colu???!!! Vynikající romantická komedie (spíše parodie), bořící všechna žánrová klišé. Všechny scény s Giuseppem ve mne provázely záchvaty smíchu a vždycky se neskutečně bavím ve scéně, kdy uvidíme uskutečnění vraždy, střih, probrání z letargie a nádherná ukázka zákonů schválnosti. Komik tělem i duší Dudley Moore v životní formě, krásná Nastassja Kinská s nepřehédnutelným komediáním talentem a naprosto dokonalý Armand Assante, kterého Josef Abrhám nadaboval vskutku famózně. Paráda. 96%. ()