Tanečnica Erin Grantová (Demi Moore) v súdnom procese vďaka intrigám svojho bývalého muža Darrella (Robert Patrick) príde o prácu i o právo vychovávať svoju dcéru Angelu (Rumer Willis). A pretože túži dostať dieťa späť a potrebuje peniaze na odvolací proces, nechá sa zamestnať ako striptérka v jednom z mnohých nočných klubov v Miami. Je evidentné, že striptérku robí len pre peniaze a je zmätená, bezmocná a nešťastná, keď prežije scénu absolútnej hanby pred vlastnou dcérou, ktorá ju uvidí pri práci... (TV Markíza)

MM11

Reklamní propagace sraček je o něco těžší a manipulace zřetelnější, ale památný humbuk k Striptýzu byl ukázkovým příkladem. Že je to nebetyčná hovadina je věc jiná. Díky "brilantnímu" scénáři mi jaksi unikl hlavní žánr filmu, jen dle některých trapných náznaků se dá vysledovat, že tvůrci se pokoušeli snad i o humor. Přidali drobet lechtivosti (na hraně parodie) a zajímavá jména (Bergman je fajn příjmení a Reynolds před x-lety něco ulovil, neberte je). Beztak ale nevím proč ta předražená srágora vůbec vznikla. Ví to vůbec někdo? ()

Radyo odpad!

Tušil jsem, že v tomhle případě i přes proklamovanou bombu půjde spíše o propadák. Nevěděl jsem ale, jak velký propadák to bude. A byl tedy pořádný. Přímo děsivý. Demi Moore nebyla nikdy bůhvíjak skvělá, a popravdě řečeno ani bůhvíjak krásná herečka. Tady je na ni sice pár zajímavých záběrů, ale jednak ty samy o sobě nejsou erotické ani náznakem, jednak se mi na nich zdá Demi moc "namakaná". To ale samo o sobě ještě nenaznačuje nic o kvalitě snímku. Vlastně v tomhle případě je slovo "kvalita" značně nevhodným výrazem. Tvůrci při natáčení zjevně zapomněli, že i z průměrného scénáře se dá udělat solidní hit, a přestože tentokrát byl k dispozici scénář pouze podprůměrný, dokázalai jej pojmout tak, že výsledkem je ještě něco méně než podprůměr. Úplně zděšený jsem byl z vystoupení Burta Reynoldse. Ten chlap je buď úplně senilní, nebo úplně blbý, v horším případě obojí. Vzít roli v tomhle filmu byl sám o sobě hazard, ale ta JEHO role, ta přímo zaručovala smetiště dějin už před natočením. Nu což, asi mu to za ty prachy stálo (anebo mu to prostě stálo :) ). Další, co mě deklasovalo, byla skutečnost, že Demi za tenhle "film" inkasovala v té době rekordní sumu 20.000.000 dolarů! Můj bože, za to, co předvedla, by ty prachy měla rozdat mezi potřebnější, než je ona, a to do posledního centu. Taky bych si stoupl do fronty. :) Každopádně musím před tímhle filmem varovat všechny ty, kteří by jej chtěli vidět v očekávání nějakých lechtivých, nebo alespoň svlékacích scén. Američané si pod pojmem "striptýz" totiž představují spíše "topless", neboli "nahoře bez", čili klasického stripu se tady nedočkáte. A lechtivé scény? Neexistují. Ostatně se bojím, že i kdyby tady něco takového bylo, budilo by to spíše smích, než vzrušení, ale abyste pochopili. to byste se museli na tenhle snímek nejdříve podívat, ale to bych vám opravdu, ale opravdu neradil. ()

Gemini

Pokud je vám (tak jako mně) už od počátku jasné, že to bude o ničem, ale že se tam bude ukazovat Demi Moore, bude to sice pořád hrůza, ale přežijete to. Pokud zjistíte, že je tam i pár dobrých vtipů a hraje tam i pár dobrých herců (třeba Ving Rhames), bude to o trochu lepší...a když naprosto nepřipraveni na něco takového uvidíte Burta Reynoldse s naprosto odlišným krevním oběhem než jakým disponuje (doufám, protože jinak feministky vyhrály) drtivá většina mužské populace, bude to vážně docela zábava....navíc se mi líbí i ta "příšerná muzika" (protože jsou to Eurythmics, sakra!) a Demi je docela pohybově nadaná, nicht Wahr?:) ()

Zagros

Odpad si film rozhodně nezaslouží. Sice jde o béčko jak vyšité, ale rozhodně není nejhorší. Slušné obsazení (Demi!, Reynolds, Rhames), průměrný příběh a občas vtipné scény (možná nechtěně) hvězdou odměním. Druhou přidám za postavu Demi, která sice k mým oblíbeným nikdy nepatřila, ale za svůj striptýzový výkon se stydět nemusí. ()

uiu

Film dávali na Nova Cinema v 20:00, což bylo fakt hodně vtipné, protože v hned asi prvních 5 minutách se ocitáme ve strip baru, kde je jedno nahé poprsí za druhým. Hlavní hrdinka přišla o práci sekretářky FBI, protože její manžel je zločinec a feťák (LOL) a přišla tak i o dceru, protože americký zákon jaksi dá dítě do péče toho rodiče, který má práci, i když je to feťák (LOL). Takže hrdinka si najde práci ve strip baru, kde předvádí své dokonalé tělo a taneční kreace. Při jednom tanečku se do ní zamiluje kongresman a ocitáme se uprostřed jakési pofiderní krimi-komedie, kde kongresman nechá zabít každého, kdo proti němu má, že byl ve strip baru. Pořád jsem čekala na ten nervydrásající thriller a kriminálku a ničeho jsem se nedočkala. A ten konec v cukrovaru to byla fakt komedie, že mi přišlo, že poslední stránky scénáře psal někdo úplně jiný nebo se hodně přetáčelo a dopadlo to fakt smutně. Jediné "dobré" scény jsou asi nakonec jen ty tanečky kolem tyče - které zaujmou i mě jako divačku. ()

• Film byl na poslední chvíli upravován, když se obecenstvo na ukázkovém promítání smálo u špatných částí. (HappySmile)
  • Demi Moore za svou roli dostala 12 milionů dolarů, což byla tehdy pro herečku rekordní částka. (HappySmile)
  • V původním traileru je vidět záběr s Ving Rhames a Tiffany Towers, který se ale neobjevil ve filmu. Tento záběr totiž pocházel ze závěrečné scény, která byla přetočena potom, co se nelíbila zkušebnímu publiku. Původně se scéna odehrávala v poli cukrové třtiny, nakonec ale byla přesunuta do domu s cukrem. (HappySmile)