Inscenace Honey je dokonalou symbiózu dvou zcela odlišných souborů. Členové oblíbeného Dejvického divadla, kteří se vyznačují komorním činoherním herectvím, spojili své síly s hvězdami nového cirkusu ze souboru Cirk La Putyka. Společně tak zcela originální formou vypráví romantický příběh, který vznikl na základě skutečných událostí. Hlavní hrdinka nás provádí svou životní etapou, v níž byla schopná pro lásku v podstatě čehokoliv. (Film Naživo)

MiniMinion

Představení jsem měl možnost vidět naživo na Jatkách, a byl to opravdu zážitek. Hlavni síla spočívá v kombinaci obou souborů. Dejvické divadlo se může pyšnit některými z nejlepších českých herců současnosti, Cirk La Putyka zase patří mezi nejlepší moderní cirkusové soubory, jejich spojení samo o sobě tedy předznamenává kvalitu. Do toho skvěle napsaný příběh, který je především hrozně lidský a díky tomu pro všechny srozumitelný - a výborně zahraný Jenovéfou Bokovou v hlavní roli. Působivé je také pohybové herectví Vladimíra Polívky, holt geny se poznají. Nezaostává ani úžasný Václav Neužil, a vlastně nikdo z ansámblu. Za zmínku rozhodně stojí i scéna, která propojuje oba světy, tedy divadlo a moderni cirkus, a tím vytváří něco originálního, a která je ještě umocňována prostorem Jatek 78. Výborné dílo, 85%. ()

ostravak30

Tyhle typy představení asi nejsou zcela pro mě. Začátek představení mi dělal potíže a než jsem zcela pochopil děj, kam směřuje a o čem nejspíš bude, půlka byla pryč. Oceňuji především akrobatické prvky u herců, kteří nepatří k souboru Cirku La Putyka. Já už představení tohoto cirkusového divadla viděl, i když jen z televizního záznamu, takže nějakou představu o jejich práci jsem měl. Naopak Dejvické divadlo patří k jedněm z nejlepších v Česku a podle toho má ve svém ansámblu také herce. Zajímavá byla kamera na pódiu a pohled na realizační tým v hledišti bez diváků. S tou kamerou to vše působilo víc blízce, intimněji. Upřímně řečeno se mi více líbila druhá půlka. Docela by mě zajímala ta skutečná předloha, kterou se tvůrci inspirovali. Přesto přiznávám, že je na mě tohle představení těžké sousto, které mi málem uvízlo v krku. ()

rivah

Proč ČT přebírá takové podivné inscenace? V textu se píše o romantice a příběhu, ale ten je tu stěží k nalezení Bez hlavy a paty, trocha akrobacie, pár výkřiků a vulgarit, smysl má jen pár strof Villona, možná někdo se rád podívá na herce převlečené za pandy anebo si vyslechne návod na domácí pečení chleba..... Vždyť v Praze i mimo ni vzniká tolik inscenací, co mají co říct. ()