Přátelé: Zase spolu

(TV film)
  • USA Friends Reunion Special

Ve speciálu, který nemá scénář, se hvězdy seriálu Přátelé Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer vrací do kultovní haly číslo 24 (Stage 24) ve studiích Warner Bros. v Burbanku, kde se oblíbený sitcom natáčel. V pořadu se objeví i řada speciálních hostů jako jsou David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malála Júsufzaj. (HBO GO)

Pajky3

Nostalgické a dojemné -  to jsem dvě slova, která speciál Přátel vystihují nejlépe. A právě to tlačí hodnocení nahoru. Pokud máte Přátele rádi, tak se vám to bude líbit a pokud ne, tak se nabízí otázka, proč se na něco takového koukat? Je to udělané pro fanoušky, aby si zavzpomínali společně s hlavními hrdiny a po letech se znovu podívali na místa, kde vznikal jeden z nejpovedenějších seriálů. Zklamání může nastat pouze v okamžiku, že jste opravdu očekávali novou epizodu, i když bylo dopředu avizováno, že nic takového se nestane. ()

verbal odpad!

Co jednou chcíplo, má zůstat pohřbeno, a příjemné vzpomínky na asi nejlepší židohomo shitcom své generace by rozhodně nikdo neměl kurvit nechutným hrabivým zombídefilé otylých, laločnatých a jinak povislých starců či vskutku děsivých a strašlivě přebalzamovaných plastických trhavin. No dobře, Anistonka by se s trochou gerontofantazie pořád ještě dala ohnout o osudí na bingo, avšak jinak naprosto dávivá strojená, prkenná a kýčovitá odpornost. Odpornost, u níž na každé z těch brutálně přeplácených primadon za zenitem, koženě přehrávajících vzájemnou náklonnost a přátelství na život a na zmrd, bylo s každým falešným úsměvem a toporným gestem zřetelně vidět, jak mají v piči a jak je pohromadě drží jen to, že si z téhle sračky odnesou domů další kufr peněz. A celé to megatrapné rýžoviště ještě k totální žinantnosti vytunili prostřiky na další prostitující neméně strojené, přeplácené primadony, stejně strnule za prachy papouškující, co se jim na Pšátelích jakože tak mocinky líbínkovalo, jakož i na rozličné mutanty a homolidi světa, kteří díky seriálu konečně nalezli stejně zmutované kamarády nebo konečník. Zahnívající žluklý odpad, přičemž počítám, že mě skalpel plastického chirurga Kurtny Cocksové, Čendlerův lihově steklý xicht a Džojí v šestém měsíci budou ještě hodně dlouho nočně mořit. ()

Shakers

Priatelia sú jeden s mojich obľúbených seriálov. Koho nie, že ? Tešil som sa na stretnutie po rokoch a aj som bavil s úsmevom na tvári. Akurát mi k tomu niečo chýbalo. Tak tajne som dúfam, že uvidíme nejakú novú epizódku po rokoch, len tak for fun, alebo kludne aj starú epizódku, len s hercami po päťdesiatke. Nedočkal som sa, ale namiesto toho tu bolo čítanie scenára s kultových dielov.  Škoda, radšej by som si dal takú hranu desať minútovú jednohubku, ako sedenie za stolom. Každopádne pekný prierez seriálom, fanúšikov určite poteší hromada informácii zo zákulisia. 85% - 4* ()

Tereza_T

Je to hezký, nedá se to jinak popsat. Reunion přátel je hřejivý pokoukání! Jasně, je to marketingovej tah a jasně, je to trochu klišé, ale myslím, že pořádnej skalní fanda (jako já) každou minutu strávenou s Přáteli navíc ocení. Užila jsem si flashbacky, bloopers a i obyčejný záběry ze zákulisí (Jennifer a David, aww <3). Bylo hezký vidět, jak samotní herci byli rádi, že vůbec mají tu možnost si společně zavzpomínat na starý dobrý časy. Jennifer, David a Matt to rozhodně prožívali víc, než zbytek skupiny. Jak říkám, milý pokoukání, trochu nostalgie a i jsem se zasmála a rozhodně jsem se po celou dobu sledování culila. Přátelé jsou pro mě srdcovka a proto rozhodně zaujatě a neobjektivně dávám 5* ()

Arsenal83

Za toto dostal každý z hercov po 3 až 4 milióny dolárov? Ja som fanúšikom a dokonca mám seriál vo svojej top 10 (zatiaľ). Ale očakával by som po toľkých rokoch a s takým rozpočtom nejaký super vtipný film s normálnym dejom, proste naozajstný „reunion“. Toto je však nostalgické stretnutie hercov, ktorí majú slzičky na krajíčku, pretože vidia staré štúdio s kulisami. A možno tie slzičky sú od dojatia, že tak poľahky zarobili na ďalšiu plastiku, ktoré sa na viacerých z nich dosť výrazne vynímajú. Ako fakt za interview, pár zostrihov a dojatie hercov odmietam dávať nejaké super hodnotenie. Slabučké 3 hviezdy. ()

• Špeciál bol natáčaný vo Warner Bros. štúdiu stage 24 v Burbank, California, kde bol natáčaný aj originálny seriál. Natáčanie prebiehalo počas tyždňa od 4. apríla 2021. (DRIV3R)
  • V české dabingované verzi pro HBO mají všichni představitelé své původní české dabéry. Herce Matthewa Perryho však dabuje Aleš Procházka, který tuto postavu daboval pouze 11 epizod, a to konkrétně v 5. sérii od 14. do 24. epizody. Hlavním dabérem Chandlera Binga byl však Rostislav Čtvrtlík, ten však v roce 2011 zemřel. (Gemy)
  • Herce Matta LeBlanca je ve filmu možné zahlédnout v tmavě modré košili s knoflíky, kterou nosil seriálový Joey, i když dnes má mnohem větší velikost. (MTHRFCKR)

Harry Potter se dočká reunionu

Harry Potter se dočká reunionu

17.11.2021

Podobně jako tomu bylo v případě nedávného speciálu Přátel od HBO Max, se teď dalšího takového reunionu v rámci oslav 20. výročí od premiéry prvního filmu dočká Harry Potter. Vznikne tak další zhruba… (viac)