Dokument je speciální odměnou fanouškům seriálu, který pro ně už šestnáct let znamená radost, inspiraci i jistotu. Nyní mají jedinečnou možnost vše si připomenout, vidět všechny své oblíbence a nahlédnout i do zákulisí Ordinace. (TV Nova)

Tarix odpad!

Baví mě, jak se mizerně hrající hvězdy toho nekonečného seriálu a stejně mizerně pracující režisér a další snaží sami sobě namluvit, jak užitečnou, potřebnou práci odvádějí a jací kumštýři to jsou. ()

kajas

Přiznám se, že mě dokument hodně zklamal. Voiceover pana Rychlého určitě vhodný vzhledem k jeho pozici v seriálu, stejně tak větší prostor pro dvojici Adamovská + Štěpánek, to jsou prostě zlatíčka. Naopak jsem nepochopila výběr jak pana Pirka, tak všech diváků. Místo castingu se měla Nova věnovat rozhovorům s herci z původních sérií, se scenáristy, zkrátka všemi, kteří nastartovali dlouholetý úspěch seriálu. Čekala jsem bilanci důležitých událostí - úmrtí, svateb hlavních postav. Tohle bylo prostě divné. ()

mokki5

Osobně si myslím, že tam toho šlo obsahově vměstnat víc, a taky se mohlo dát prostor více hercům a lidem, co ten seriál mají rádi. Ale jinak pro fanoušky seriálu povinnost a občas i ukápne slza. ()