Kamarádi z Koše

Neobvyklé kamarádství dvou opuštěných zvířátek... Pes Drban a jeho kamarád kocour Coural společně žijí v pařížských ulicích. Hodují na dobrotách, které nachází v odpadcích a užívají si život. Musí se ale mít na pozoru. Žít na ulici znamená potkávat spoustu dalších pouličních zvířat, a ne všechna mají jen dobré úmysly. Drbana ostatní vidí jako odpadlíka, který není hoden jejich přátelství. A to proto, že smrdí a jedná vždy rychleji, než myslí. Drban si z toho ale nic nedělá a okolnosti mu pomáhají odhalovat pokrytectví ostatních zvířat. (Česká televize)

Muff

Sám vlastně nevím, pro jakou věkovou kategorii je seriál určený. Vtipné animace, moc pěkně vyvedené grafické zpracování, úplně uhozený dabing, už ta jména, Coural, Drban ... spousta vtipných situací, ale taky trochu drsnějších slov. Musím říct, že mně jako dospělákovi se fakt líbí. ()

maoc

Zrovna běží ve Studiu Kamarád a je to správně uhozená, ale milá drobnůstka. Není to sice tak nekonformní jako Michel https://www.csfd.cz/film/63567-michel/recenze/ , mimochodem proto, že ti není o lidech, ale o zvířátkách z ulice, ale cítím za tím stejné tvůrce a stejnou uhozenost. Jen v pro publikum stravitelnějším balení. ()

Phietros

Seriál je fajn, ale používá výrazy jako je čokl, vypadněte odsud, smrdí jako záchodová mísa a jiné. Dospělák se zasměje, ale menší děti by tyhle výrazy asi slyšet neměli, naopak ty starší to hltaj. 60% ()