Dom - Season 1

(séria)
Brazília, 2021, 7 h 33 min (Minutáž: 50–63 min)

Otec, který nikdy nepřestal bojovat proti drogám. Syn, který je nikdy nepřestal brát. Dvě strany téže mince. Victor je policista, jenž celý život bojoval proti pašování kokainu. Jeho syn je narkoman, jenž se stal jedním z nejhledanějších lupičů v Rio de Janeiru. Zachrání otcovská láska synovi život? (Prime Video)

david141474

No, tak tento brazilský počin je obrovský překvapení. To co jsem dostal, to bych si nemohl vysnít ani v nejdivočejších snech. Takhle kvalitní seriál a sérii jsem ještě neviděl. V tomhle seriálu sledujeme tři linky, linku Pedra Doma v minulosti, linku v současnosti a linku Pedrova otce v 70. letech. Všechny tyhle linky jsou skvělý, no i když linka v minulosti Pedra je nejslabší ze všech tří, ale pořád není nijak špatná. Každý díl je v něčem skvělej a každej díl má v něčem božskou atmosféru. Ta atmosféra je v tomhle seriálu úplně božská a tohle v každým seriálu rozhodně není. Sice se děj hodněkrát opakoval a někdy mě to začalo srát, ale nakonec to bylo skvělý a ta atmosféra ještě lepší. Soundtrack je skvělej. Části Ria zvané zvané Favela jsou taky skvělý a byly zobrazený opravdu dobře, opravdu mě zajímá 2. Série na kterou se nemohu dočkat, až se na ni podívám. Jsem s tímto seriálem velice spokojen. 10/10 opravdu kvalitní série skvělého seriálu! ()