Arsenal83

Pre všetkých fanúšikov Dave Grohla a hlavne starých rockových kapiel v podstate povinnosť. Zaujímavé rozhovory s ľuďmi z brandže ako napríklad Slash, ktorí spomínajú na zážitky z minulosti. Najviac ma oslovilo tvrdenie, že v súčasnosti už také rockové kapely v mainstreame neexistujú. Tie pravé rockové. A keď sa zamyslím, naozaj tam nie sú. ()

Lukoboss

Koncepčně trochu slabší, vlastně je tam jen sled záběrů a rozhovorů, kde maličko chybí nějaký větší vyústění nebo něco takovýho. Na druhou stranu, kdo to nezažil, tak to nepochopí. A když teda máme tu otázku "What drives us?"... Jo, přesně tohle to je! Sednout s kumpánama do zaprděné dodávky, vyrazit někam, zahrát, zažít super atmosféru, kdy lidi pod váma skandujou a baví se, anebo i zahrát pro pár lidí, kde to stojí za prd. To všechno k tomu patří a já jsem neskutečně vděčnej, že jsem tohle zažil a vlastně pořád i zažívám, i když ne v takovým formátu, v jakým to zažily tyhle rockový hvězdy. A přesně o tom to je - o zábavě, o zápalu, o vášni, o něčem tam v neznámu, o tom, že to nikdy není stejný a není to nuda. Takže odpověď zní: "THIS is what drives us!". ()

radekgfx

Dokument o ježdění v dodávce ve finále dojíždí spíše na to, že v něm absentuje nějaký ucelenější motiv, a stává se spíše takovým dalším „pokecem“ s dlouholetými kamarády Davea Grohla o všem možném, co souvisí a souviselo se začátky jejich kapel nebo s jejich kořeny. V podstatě jedinou výraznější jednotící linkou je ta část, kde se všichni zúčastnění představí a řeknou, odkud jsou. Sledování vyprávění vašich oblíbených hudebníků asi není málo, ale dokumentu by podle mě prospělo, kdyby byl trochu svědomitější v myšlence toho, co chce vlastně sdělit. Jednou z možných cest, jak toho dosáhnout, by mohlo být, kdyby se více věnoval relativně neznámé skupině Radkey, jejíž současný příběh asi nejvíce symbolizuje to, o čem dokument má být, a naopak z něj byly úplně vystřiženy osoby jako Steven Tyler, Duff McKagan nebo Slash, kteří jsou sice relativně známí a budou se dobře vyjímat v promu, ale jejich jediným konstruktivním příspěvkem je mnohdy pouze to, že v záběru sedí v dodávce. Čest Brianu Johnsonovi, The Edgeovi a Tonymu Kanalovi; některé části jejich vyprávění měly hloubku. ()