Réžia:
Hark BohmKamera:
Frank KüpperHudba:
Stephan ZachariasHrajú:
Corinna Harfouch, Katja Flint, Uwe Ochsenknecht, Ulrich Noethen, Udo Wachtveitl, Fritz Wepper, Hans-Werner Meyer, Valerie Niehaus, Hark Bohm, Mavie Hörbiger (viac)Hrajú
Corinna Harfouch
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Klopanie na nebeskú bránu (1997)
Pád Tretej ríše (2004)
Berlin Calling (2008)
Katja Flint
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Zeiten ändern Dich (2010)
Nebudu mlčet (2017) (TV film)
Marlene (2000)
Uwe Ochsenknecht
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Ponorka (1981)
Rebelka z dobrej rodiny (2016) (seriál)
Zeiten ändern Dich (2010)
Ulrich Noethen
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Comedian Harmonists (1997)
The Promise (2011) (seriál)
Rebelka z dobrej rodiny (2018) (seriál)
Udo Wachtveitl
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Petríkova cesta na Mesiac (1990)
Cesta rozmaznaného dieťaťa (1988)
Boj tigrov (1988) (TV film)
Fritz Wepper
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Kabaret (1972)
Most (1959)
Poslední bitva (1983)
Hans-Werner Meyer
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Homevideo (2011) (TV film)
Specialisté na vraždy - Paměti zabijáka (1998) (TV film)
Valerie Niehaus
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Únos letu 181 (2008) (TV film)
Moja cudzia priateľka (2017) (TV film)
Skaza lode Gustloff (2008) (TV film)
Hark Bohm
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Klopanie na nebeskú bránu (1997)
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Underground (1995)
Mavie Hörbiger
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Napoleon (2002) (seriál)
Lommbock (2017)
Kráľovstvo prsteňa (2004) (TV film)
Alexander Held
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Schindlerov zoznam (1993)
Baader Meinhof Komplex (2008)
Náš vodca (2008)
Irina Wanka
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Súmrak bohov (1969)
Miesto činu (1970) (seriál)
Klimt (2006)
Max von Pufendorf
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Fritz Lang mezi námi (2016)
Crazy (2000)
Rommel (2012) (TV film)
Peter Prager
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Balón (2018)
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Prípad Collini (2019)
Monika Baumgartner
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Hrozná holka (1990)
Starke Zeiten (1988)
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Cornelius Obonya
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Líška (2023)
Mária Terézia (2017) (seriál)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Thomas Limpinsel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Shoppen (2006)
Prípad Collini (2019)
Pierre Semmler
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Asterix a prekvapenie pre Cézara (1985)
Magická hlbočina (1988)
Bedári (1995)
Hubert Mulzer
Nemecko
Najlepšie filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Náš vodca (2008)
Mimo ticha (1996)
Christoph Zrenner
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Vincent jede k moři (2010)
Už je tu zas (2015)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)