Armáda zlodejov

• Česko Zmetci (viac)

Ringo, Violet, Wick a Princ jsou novodobí Robinové Hoodové přezdívaní The Misfits, kteří vykrádají bankovní schránky boháčů a zlodějů, aby pomohli lidem, kteří to potřebují. Tentokrát ale mají zálusk na hromadu zlata určeného k podpoře terorismu, které má ukryto milionář Schultz v jedné ze svých věznic v Jezeristánu na středním východě. Jediný, kdo takovou krádež dokáže zvládnout, je mezinárodní zloděj Richard Pace, který několikrát dokázal uprchnout ze Schultzových věznic. Ale dokáže přistoupit na podmínku, že z tohoto obrovského pokladu mu neujde nic? Přesvědčit o správnosti této akce ho má i jeho dcera Hope. (Televize Seznam)

Morholt

Partička bojovníků za dobro pohybující se za hranou zákona získá do svých řad stárnoucího elitního zloděje s cílem obrat o prostředky mezinárodního teroristu. Rádoby sofistkované, ale veskrze hloupé dobrodrůžo s nuceným vtipem, které mě sice nalákalo relativně zajímavým obsazením, ale ani Brosnan a už vůbec ne Roth tomu příliš nedávají. Vydržet se u toho i díky krátké stopáži dá, ale nic víc. 35% ()

iXtr3m3

Na počudovanie celkom svieži heist filmík. Prostredie v Abú Dhabí bolo super, veľmi film vytiahlo, predsa to vyzerá inak ako keď vidíte film natočený v Maďarsku, Bulharsku a pod. Obsadenie ušlo, samozrejme najviac vynikal 007. Bolo to síce extra zjednodušené, nejakých tých 20-30 minút naviac by tomu len a len pomohlo, ale myslím, že sa film nemá za čo hanbiť. Bolo to jasné béčko pre VOD, takže na tieto pomery kvalitka. Krádež bola celkom premyslená a komplikovaná, takže tiež potešila. Len ten "Šikmooký" bol až príliš na hlavu. Jasné, že Harlin už dávno nie je liga ako kedysi, na druhú stranu je krásne vidieť, že od klasických "béčkových" či "céčkových" režisérov má predsa len ďalej, pretože zvláda aj pekné zábery, výpravu, ukočírovať kameru aj hercov, jednoducho má v sebe kus poriadnych skúseností z minulosti, čo moderné CGI nenahradia. ()

kenkaku

Tohle že natočil otec Cliffhangera a Hie Hard 2? No tedy fuj. Film začne celkem svižně (a slibně). Pak vleze do děje 007 a začne to být nuda (což je asi po 1/2 hodině). Ale naprostá tragédie to je když se ukáže jeho dcera. Tak moment. Ono to je tragédie pokaždé když je tam ONA! Bez ohledu na 007. Nevím jestli je to rolí nebo schopnostmi herečky, ale tohle bylo to opravdové fuj. Další věc co mě zarazila byly ty vyumělkované skoro až katalogové záběry (jako z reklamy na luxusní život v Abu Dhabi). Pak přišel ten absurdistán z věznice a bylo to definitivní. Tohle měla být parodie. A parodie já moc nerad. ()

Mafiapau

Jedne z nejprůměrnějších filmů co jsem viděl. Ničím nezaniká, ničím nevyniká.. Snad jen tou parodií na black widow (Violet). Ona postava je tak přepálený cringe, že pokud se někdo přímo opravdu dle mé úvahy snažil udělat parodii na black widow a dnešní strong female charaktery, tak naprosto tleskám, je to tak hovádská postava, že jsem se na konci lámal smíchy jak starej chleba. Paradoxně nejsympatičtější postava byl K-POP bum bum mrdáček jehož jméno doteď nepamatuju. Nějaká morální sonda kdoví jak údy nestopořila, a radši se za nějakou dobu kouknu na vykrádačku staroušů Going in Style. Na po doukoukání mě naplnily pouze myšlenky typu: "Tak jsem to viděl", "ten film existuje". Nejzapomenutelnější a nejvíc plytká filmová vykrádačka. PS. nemluvě o tom že střihač by občas zasloužil tučným pravítkem přes prsty. ()

Johnny.ARN

Hej no, kóty sa naplnili, peniaze sa preprali, lokácia divácky atraktívna. Určite dúfali, že to všetko na čele s exBondom zachráni chabý dej, zvláštny strih a nadväznosť scén. Kým som sa dostal do deja, blížili sme sa ku koncu, žiadny druhý plán, žiaden náčrt prípravy, rovno akcia. Ako jednohubka fajn, pokiaľ pri tom veľmi nepremýšľate. 2 z 5 ()

• Film vyvolal nevoli v Kataru kvůli některým negativním zmínkám o této zemi, které se týkají financování terorismu, proto tam nebyl do kin vůbec nasazen. (raininface)