Gus následuje neochotného Obra do neznáma. Doktor Singh zjistí, za jakou cenu se dá zachránit Rani. Aimee přijde na to, jak po konci světa začít znova. (Netflix)

Martrix

V té záplavě fantasy které se teď sypou, to podle prvních zpráv a fotek vypadalo na další lowcost vatu do netfliťácké knihovny. Ale kupodivu to má něco do sebe. Vlastně je to poměrně neotřelé postapo, kde se ale netlačí na pilu a hlavně nepadá do klišoidních a patetických blábolů. Vlastně je takovým zvláštním způsobem docela mile napsané. A to přestože se umírá a bojuje o život. Zatím si děj vystačí bez záporáků...tvůrce pracuje se strachem a základními lidskými pudy...udělat v rámci přežití cokoliv. Všichni to máme v čerstvé paměti s covidem, takže načasování vyšlo skvěle :-(  Postava Obra funguje velmi dobře, masky dobrý, kluk hrající Guse nepůsobí protivně, není uječený ani slzopudný...jsem příjemně překvapený. A jsem si vědom, že už je to v případě fantasy seriálu, letos poněkolikaté. Jen houšť, jen houšt. ()

warrenur

Pobavilo. Naivny rodinny filmik s par brutalitkami, ktore na vsak na kameru neukazali. Zrejme si prideme na chut. Zrejme takychto epizodickych stretnuti bude viacej. Predstavili vsak dalsie dve postavy, ktore budu zrejme v dalsom posuvat dej. O poznanie lepsie ako prvy diel. ()

David.Darco

Nečakaný záver s vtipným ukončením a pekné prostredie potešili, o poznanie lepšie ako prvá nemastná-neslaná epizóda. Na ten look hybridov si ale asi nezvyknem. A tie CGI slony vyzerali hrozne... Hrozne. ()