Manželka mu zemřela a on se snaží zjistit proč. Jenže při hledání pravdy se sám zamotá do sítě nebezpečných tajností a intrik, která se táhne od New Yorku až po Tel Aviv. (Netflix)

DAPDO

Špionážní akční drama, téma, který mě vždycky bavilo. Spousta akce, která je natočená dost dobře. Zároveň taky ale i dost naivních momentů, který by se normálně nikdy nestaly. Hlavní hrdina mi vůbec nepřirostl k srdci, hodil by se spíš na roli teroristy, i tak ale celkově dobrá pokoukaná a s případným pokračováním nemám vůbec problém - 70%. ()

Trevor

Nemôžem povedať žeby mi seriál, ako naznačovali recenzie v slovenských bulvárnych "denníkoch" vyrazil dych (ono dostavať pravidelne príspevky od streamovacej služby Netflix nepochybne stačí k tomu aby ste ospevovali všetko čo uvedú, článok o tom že prišli s prepadákom by sme asi hľadali márne). Nie je to zlé ale záver (posledná epizóda) je vyložene trápny. Paradoxne je seriál najlepší asi vo svojej polovici kde prinesie naozaj vydarené epizódy, čím viac sa blížime k finále tým je dej menej pravdepodobný a nakoniec pochopiteľne skončí tak že neskončí a druhá séria už bude iba mlátením prázdnej slamy. ()

warrenur

K par castiam som sa vyjadril po ich vzhladnuti. Inak sa vsak jedna o mierne nadpriemerny spionazny thriller so silne uletenym scenarom a takymi vztahovymi twistami, ze im pozorny divak jednoducho nemoze verit na prvu. Myslim, ze si po tomto dam tak ospevovanu Faudu a presvedcim sa, ci scenar Hit and Run nalinkovala viac-menej USA strana, alebo ta izraelska. :) Hoci je jasne, ze to odklepli jedni i druhi. I tak odporucam, je to vcelku zabavne a odsypa to. 60% Ak ste vsak "analyticky divak" ruky prec. ()

M.i.k.e

Izraelci v rámci seriálové tvorby posledních let ukázali,že se toho nebojí a přišli s nejedním výborným kouskem.Hit & Run se mezi ně ale bohužel nezařadí,protože je na něm hodně vidět,že ho nedělali sami a celá série je spíš typicky "západní".To by nutně nemuselo být špatně,ale to by se tady nesmělo operovat s poměrně tuctovou zápletkou a nepřekvapivými řešeními.Přeci jen filmů a seriálů,kde bývalému vojákovi zabijí někoho blízkého,aby on následně zjistil,že ne všechno bylo jak si myslel a následně se zamotá do různých politicko-špionážních her tu už pár bylo.A většinou lépe.Razův charakter je tu navíc prakicky totožný s Faudou,jen se chová častěji jako úplný kretén a narozdíl od Faudy mi k srdci zrovna nepřirostl.Na druhou stranu,že by to byl takový průšvih,kdy by mě to přestalo v polovině úplně zajímat se taky říct nedá,takže pokud by byla druhá řada (což se dá vzhledem k otevřenému konci čekat),klidně se podívám...60% ()

ywo666

Tie izraelske serialy maju celkom gule. Paci sa mi ze to nejde v trende klasickych hrdinov. Segev je hulvat a a sprava sa ako gauner cely cas. Liam Neeson v Taken je este v pohode tipek oproti tomuto. Hraju tam herci z Faudy a celkovo to nesie podobny rukopis. Len je to trosku americkejsie. Mali sme tu akcnych hrdinov co boli svalovci, karatisti, stihli atleti, mali kaskaderi alebo oslahani veterani. Tu je hlavny hrdina 50 rocne male pivo, ktore vyzera, ze ti tak maximalne zateply barak. Ale taki su Izraelci. Nevyzeraju na to. ()

• Příjmení hlavního hrdiny Azulai odkazuje na skutečnou přítelkyni Liora Raze, kterou zavraždil palestinský terorista. (single)