Jsem všechny dívky

• Južná Afrika I Am All Girls

Neoblomná detektivka najde pochopení pro vražedkyni, která se snaží systematicky likvidovat vedoucí členy vlivného kartelu obchodujícího s dětmi. (Netflix)

to08.net

Na toto téma se nikdy nedívá dobře. Ale je určitě dobře na tak vážnou věc upozornit v jakékoli formě. Pedofílie je zlo. A když máme na vysokých postech psychopaty a sociopaty, je třeba ukázat na oblast, kde jsou perfektně krytí. Děsí mě ovšem, že i tady se najdou narušenci, kterým nestačí ve filmu náznak a volají po scénách, které opravdu nejsou zapotřebí manifestovat v realitě více než právě náznakem. ()

JokerBaby

Film sa podaril a divakovi dal nahliadnuť do sveta mafie a HIGH SOCIETY. Presne obchodníci z deťmi kde boli zapletení aj vysokopostavení činitelia.  Příběh je o dvoch policajtkách ktoré sa venujú únosom dievčatiek. A práve táto téma nenechá diváka chladným a udržuje ho v napätí až do konca flmu. Happy end tu nečakajte. V tom prostredí sa nesranduje. Film je jednoduchší , ale určite sa oplatí pozrieť. ()

Lukoboss

Film má dva zásadní plusy, který ho nějak drží, protože jinak bych možná i ubral s tím hodnocením. Jedním je původ v JAR, tzn. neokoukaný prostředí, míň známí herci a prostě trochu jinej styl, než běžně vidíme. Druhým plusem je zvolený téma, který je teda hodně hustý, nepříjemný a tíživý, nicméně to dává prostor rozjet pořádnej kolotoč událostí. A tady začíná být problém. Od první scény, kde se objeví hlavní vyšetřovatelka, jsem bohužel tušil, že to bude průser. Porušuje pravidla, neplní rozkazy, kazí, co může, a já si říkám, proč se mám chtít dívat na někoho tak neschopnýho, kterýmu se vůbec nic nedaří. Do toho nesmí chybět milostná pletka s kolegyní a vůbec, když se to jmenuje I Am All Girls, všichni chlapi jsou pro film naprosto nedůležití, to poznáte během chvíle a do konce filmu se to nezmění. Je to dobře, nebo ne? Já nevím, ale já bych na pilu korektnosti tolik netlačil. ()

LukeSharp

Rádoby temná kriminálka, která má dva celkem zásadní problémy. Prvním je, že je to vlastně neuvěřitelně vyměklé. Vše se děje mimo záběr a tam, kde by se mělo tlačit na pili, scéna vždy končí. Druhým (a pro mě horším) faktem je, že se film rozhodl primárně sledovat postavu, která je absolutně neschopná, hloupá a vypatlaná kráva. Takhle dementní a nesympatický charakter jsem už dlouho neviděl a je dost možné, že se jedná o naprosto nejhorší policistku filmové historie, která posere na co šáhne a pak na základě své tuposti neustále brečí. Nuda a zklamání ()

Pethushka

Film jako takový má řadu chyb, ale nemůžu říct, že je zbytečný už jen proto, že se snaží veřejnosti sdělit něco důležitýho. Jihoafrickou filmovou tvorbu neznám, takže nemůžu říct, jak dobrý nebo špatný na jejich poměry je. Mně se moc nezamlouval formát, který vyzněl spíše jako taková sbírka částí jednoho velkého případu. Podle mě tím, že to nebylo pořádně napojené a taky díky zběsilému střihu to ubíralo na poutavosti. Taky mi přijde škoda, že něco, co mohlo být zajímavou zápletkou propálili v podstatě při první příležitosti. ()