Po ničivej celosvetovej udalosti nie je už žiadny človek schopný zaspať. Okrem jedného malého dievčaťa. Matka stojí pred závažným rozhodnutím. Ochrániť dcéru alebo ju obetovať na výskum? A čo vlastne stojí za globálnou katastrofou? (Arsenal83)

Malarkey

Tak nějak mám pocit, že Netflix se etabloval k pozici přímého konkurenta americké televizní stanice Sci-FI (dnes už Syfy). Bez nějakých emocí si v klidu točí různé sci-fi záležitosti. Někdy dobré, někdy hrozné. Někdy s dobrými herci, někdy s nounejmery. Tento je hrozný a s nounejmery. Takže ta horší varianta sci-fi z Netflixu. ()

BOURQUE

Mix známych apokalyptických prvkov a „neskrývaná inšpirácia“ dávnejšími a súčasnými filmami. Samotná koncepcia, spíš origin udalostí a ich dopad na ľudstvo, nie je ku zahodeniu. Problém je v tom, že nie je to dobre rozpracované. Ten výsledok odpovedá spíš tuctovému béčkovému filmu, nehovoriac o záveru. Ani herecká garnitúra nepridáva na hodnotách filmu (sorry B. Pepper a J. J. Leigh). Škoda. Osobné hodnotenie: 67% (**) ()

Prochy38

Super nápad. Dost aktuální téma. Zabily to bohužel nepřesvědčivé herecké výkony a naprosto umírající děj. Hrozná škoda. Start neměl chybu, ale šlo to strašně rychle do háje a to je škoda, fakt velká škoda. Taková, jak už tu psali mnozí, klasická sci-fi netflixovka... myšlenka skvělá, ale provedení... ()

Heero

Viděl jsem od Netflixu za poslední dobu 3 scífka (IO, Půlnoční nebe a tohle) a všechny spojuje pár věcí. Je to hodně moc narychlo upečená buchta, která sice nakynula, ale nemá absolutně žádnou chuť. Všechny děje spojuje, že je někdo celý vymyslel na hajzlu během toho, než se vysral a ani jednomu bych nedal hodnocení víc než 2.0...prosím Netflix, aby už se na točení Sci-fi rychlokvašek vysral... ()

RedRose

Tohle má tak parádní nápad, ale všechno ostatní je až děsivě špatné! Od příšerného castingu ošklivých a strašně hrajících žen (nejvíc ta hlavní), až po zprasený scénář, kdy nikdo nic nebuduje, neřeší, nevysvětluje, ale rovnou se dáme na cestu a sérii nelogických činů a rozhodnutí. Samotný závěr je taky dost na facku... Pánbíčkářské fanatiky, bych možná zkousnul, kdyby nebyli od prvních minut tak extrémní. Jednoduše je to brutálně zlikvidovaný slibný nápad! 23% ()

• V 10. minúte filmu Jill (Gina Rodriguez) hovorí, že o 6:00 ráno začína v práci, no v ďalšej scéne si nastavuje budík na 7:10. (5Katarina)
  • Při odčerpávání paliva z traktoru by se jednalo o růžovou (zemědělskou) naftu, která by vyřadila z provozu auto, které řídili. (Johnny.ARN)
  • Když Jill (Gina Rodriguez) vyjde z jezera a uvidí Matildu (Ariana Greenblatt) ve společnosti dvou policistů, dcera se posadí a vykašle vodu. Jeden z policistů říká, že Matilda „byla asi minutu mimo“, ale ani jeden z nich neprovádí resuscitaci, ani Matildu neotáčí na bok, aby jí pomohl vypudit spolykanou vodu. (Johnny.ARN)