Jamie Foxx hraje dříče, co chce vlastníma rukama zařídit dobrý život svojí bystré dceři. Čištění bazénů v údolí San Fernando je ale jenom fasáda pro jeho skutečné živobytí: lov a zabíjení upírů pod křídly Mezinárodní unie lovců upírů. (Netflix)

SeBig

Zábavná kravina. Konečně film dělaný pro to, aby pobavil diváka a né, že to je jen prázdný lákadlo na jména atd. Skvělá kamera, super obsazení a zábavný příběh s vymazlenou akcí a bavil jsem se od začátku do konce. Zábava ve stylu devadesátkových popcornovek. Velmi příjemné překvapení po hodně dlouhé době jsem se bavil u filmu. ()

slord

Keby sa John Wick stretol s upírmi vyzeralo by to asi nejako takto. Konečne Netflix spravil nejaký akčňák, pri ktorom si na tej akcii dali fakt záležať, tím od Baby Jagy je tu veru cítiť a za to som rád, má to grády, dobrú choreografiu a fajn nápady, je radosť na to pozerať. Ďalej môžem pochváliť upírsky svet, ktorý tu predstavili, používa už videné mechanizmy, no zároveň prináša aj nové veci, ktoré mi prišli celkom originálne. Jamie Foxx je ako hlavná postava celkom sympaťák a občas zo seba strieľa fajn hlášky, avšak Dave Franco, ktorý ho sprevádza má fakt nebavil, otravná a ufňukaná postava, ktorú by som najradšej prefackoval, a nakoniec ešte musím vypichnúť Snoop Dogga, ktorý si scény, v ktorých sa objavil kradol pre seba. Scenár má dosť dier, ktoré by sa mohli opraviť, no neboli také veľké, aby mi pokazili dojem z výsledného filmu. Je to fajn béčková, akčná blbina, pri ktorej sa dá celkom dobre vypnúť. 7/10 ()

havLord

hvlrd, když je mu 6 let a Day Shift je (i) prvni film, ktery kdy vidi, zaroven (ii) nikdy nevidel zadne upirske filmy, (iii) filmy s camey, (iv) filmy se zvraty, (v) buddy movies, (vi) akcni filmy, (vii) akcni komedie, (viii) akcni filmy s hlaskami, (ix) akcni komedie s lehce parodickymi scenami, (x) upirske filmy s herci s trvalou, (xi) rodinne feel-good happy end filmy, (xii) filmy odehravajici se v kalifornii, (xiii) prepalene netflixovske filmy trvajici 2+ hodiny: 🤩⭐⭐⭐⭐⭐... hvlrd, kdyz Day Shift je 2,578. film, ktery vidi: 💩 🤷 ⭐ ()

Anderton

Na Netflix a jeho pôvodnú tvorbu môžeme (oprávnene) nadávať koľko sa len dá, ale na druhú stranu, kto by dnes potom točil takéto tupé béčka ako vystrihnuté z minulého storočia s áčkovými hercami. Len škoda, že ten vtipný potenciál, ktorý to má v sebe nie je dostatočne využitý a namiesto pokračovania v hláškovaní vždy príde nijako objavná akcia. Človek sa zamyslí aj nad tým, že mať dnes dieťa v západnej spoločnosti nie je žiadna výhra, 5 litrov škola, 5 litrov rovnátka, a keď zrovna nezabíjate upírov, tak si to môžete hneď hodiť. Oveľa lepšie ako vážny Bright, ale scenár mal byť proste plnší lepších hlášok. ()

agentmiky

Na Dennís měnu jsem se dost těšil, ale po zhlédnutí musím bohužel konstatovat, že převládá mírnější zklamání. Pojďme si to tedy probrat detailněji...Jamie Foxx v hlavní roli dokonalý, na něm a jeho charismatu celý film staví, on ty bad-ass charaktery umí podat naprosto přesvědčivým způsobem. Co mi ale vadilo, byla postava Franca. Proč všude cpát rádoby komediální figurku? Přece nemusí být film s upíry jen čistokrevnou zábavou, navíc ty samotné vtipy často ani nevykouzlily úsměv na tváři, spíš menší křeč. Příběh nemá asi čím moc zaujmout (únos rodiny jako nejvíc klišoidní zápletka ever), pár inovativnách vychytávek (obchodování s upírskými zuby) se zde ale přesto najde. Co naštěstí ale film zachraňuje a posunuje ho na tři hvězdičky, to jesť choreografie bitek. Tady jsem si pošmákl, navíc se divák dočká i dost krve (cameo Addkinse potěšilo). Suma sumárum. Jako zábavná jednohubka na zabití odpoledne to postačuje. Ale jako film s rozpočtem 100 mil. dolarů s vyššími ambicemi výsledek vidím přesto spíše negativně. Netflix v poslední době na poli filmů úděsně stagnuje. Za mě 6/10 ()

• Posledná časť automobilovej naháňačky je v Tujunga Wash, na rovnakom mieste ako slávna scéna s kamiónmi vo filme Terminátor 2 (1991). (maramashi)
  • Seth (Dave Franco) má jako vyzvánění na mobilu píseň „Photograph“ od Nickelback. (griph)
  • Posledná veta filmu je: "To je to, čo milujem na LA: všetci prekliati upíri." Je to odkaz na poslednú vetu vo filme Stracení chlapci (1987): "Jednu vec o živote v Santa Carle, ktorú som nikdy nezvládol: všetci prekliati upíri." (maramashi)

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

01.07.2021

Obsazení čtyřky Johna Wicka nepřestává bobtnat. Mimo představitele titulního hrdiny Keanu Reevese se tak ve filmu dočkáme například i Donnieho Yena, Billa Skarsgårda či Hirojuki Sanady. A teď se k… (viac)