Justice Society: World War II

všetky plagáty

Rychlík od vydavatelství DC Comics – Barry Allen aka superhrdina Flash cestuje nazpět časem a následně se ocitá v období 2. světové války, kde potkává skupinu bojovníků s nadlidskými schopnostmi, jež statečně bojují proti nacismu. Skupina se nazývá „Justice Society of America“ a je vedena amazonskou princeznou Wonder Woman a dále zahrnuje Hourmana, Black Canary, Hawkmana, Steva Trevora a rovněž i původního Flashe (s civilním jménem Jay Garrick). Barry se posléze přidává na stranu týmu v boji proti válečným zvěrstvům, ale otázka zní: Podaří se mu nakonec vrátit v čase zpět do naší přítomnosti? (fiLLthe3DD)

NinadeL

Je neskutečná škoda, že opět žádný nový seriál s Wonderkou v hlavní roli nebude. Ale pokud už rozhodnutí padlo, je skvělé, že elementy té připravované show se staly součástí Justice Society: World War II. Protože to je naprostá lahoda. Nový animák z nové éry, která se vzdala animace ve stylu anime a více odpovídá tomu, jak vypadají komiksové předlohy na západě. Současné fandy DC je nutné seznámit s érou Justice Society, s reáliemi WWII a dát jim šanci zamilovat se do kořenů. ()

ondraondra

Nakonec to není tak špatné, jak jsem si myslel. Překvapilo mě množství známých postav a pokud máte rádi Flashe, tak je tenhle film přesně pro vás. Ze začátku to má pěknou atmosféru druhé světové války a po nástupu Aquamana se film ubírá trochu jiným směrem. A to myslím v dobrém slova smyslu. Oproti Man of Tomorrow je to rozhodně zlepšení a je zde vidět, že tenhle nový universe má určitě co nabídnout. Na ten nový art style jsem si taky už celkem zvykl. Každopádně na předchozí DC animovaný vesmír to ještě zdaleka nemá, ale už teď se těším na další přírůstky. 7/10. ()

JohnnyD

7/10 Jednak mám rád retro komiskovky (Justice League: The New Frontier doteraz považujem za jeden z najlepších DC animákov), rovnako aj zápletky s Flashom cestujúcim do iných svetov (viď. Flashpoint Paradox). Preto ma prvá polovica na kulisách druhej svetovej vojny mimoriadne bavila. Bohužiaľ od momentu, kedy na scénu príde Aquaman, je to nudný generický akčný komiks, akých sú desiatky a všetká retro atmosféra mizne. ()

M.i.k.e

animovaný DCčkárny nemám nakoukaný a pořád si k nim hledám cestu,ale když už tu a tam občas nějakou zkouknu,říkám si,že je to docela škoda.Filmová odnož by se od nich mohla inspirovat a třeba by nebyla tam kde je.JS : WW II je každopádně z těch málo co sem viděl jednou z těch slabších,nicméně zabaví solidně...60% ()

iXtr3m3

Je jasné, že s Flashpoint Paradoxom sa toto nedokážem zrovnávať ani v animácii, ani v drsnosti či údernosti a akcii. Na druhej strane je to až nečakane "svieže" a originálne resp. neopozerané. WW sme už mali na filmovom plátne vo WW1, tu ju dostaneme vo WW2 a k tomu v alternatívnej realite. Výborný origin Justice League teraz bez Batmana. Som zvedavý na ďalšie prírastky do univerza. ()

• Producent Butch Lukic do filmu zakomponoval nápady, které byly původně určeny pro animovaný seriál s Wonder Woman – ten se měl odehrávat za 2. světové války, avšak realizován nakonec nebyl a po uvedení hrané Wonder Woman (2017) byly ukončeny i veškeré přípravné práce na něm. (fiLLthe3DD)