Po devätnástich rokoch vytrvalostného pretekania stojí Michael (Mark Wahlberg) naposledy na štartovej čiare. Počas nasledujúcich šiestich dní a nocí sa na majstrovstvách sveta Adventure Racing v Dominikánskej republike ešte raz pokúsi doviesť svoj tím víťazne do cieľa. V náročnom teréne naprieč divokou prírodou ho však okrem prekážok čaká aj jedno prekvapujúce stretnutie. Narazí na opusteného psa, ktorý sa k nemu pridá a stane sa súčasťou tímu. Na 700-kilometrovej trati potom medzi ním a Artúrom (tak kríženca erdelteriéra pomenuje), vznikne silné puto. Vernosť a oddanosť štvornohého spoločníka ohromí nielen Michaela, ale aj ostatných členov. Všetci siahnu ďaleko za hranice svojich síl a preteky im začnú komplikovať zranenia. No čoskoro sa ukáže, že spoločne sú nezlomní. (Bontonfilm SK)

EddyT3

Už trailer napovídal, že půjde o silný příběh a to se i potvrdilo. Pro tenhle typ filmů mám celkem slabost. Netušil jsem, že na světě existuje takový náročný závod. Respekt všem účastníkům! Co se týče filmového řemesla, tak bylo všechno v pořádku až na místy roztřesenou kameru, kterou celkově nemám rád a obraz byl občas rozmazaný (můj pocit). Celkově však film působí skvěle na emoce. Prostě krásnej oddechovej kousek u kterýho sáhnete po kapesníku pokud máte srdce. Rozhodně doporučuji! ()

Playman

Nemám rád filmy o čoklech. Nelíbí se mi, když se mi tvůrce filmu snaží vnutit myšlenku, že si pes něco myslí nebo že vědomě zažívá nějaký dobrodružství. Vlastně, aplikoval bych to skoro na všechny filmy o zvířatech, ale filmy o psech jsou v tomhle směru pro mě nejhorší. Filmy jako Psí poslání absolutně nenávidim. ALE. Tenhle film dělá věci jinak. Pes není hlavní hrdina. Lidi zažívají nějaký dobrodružství a pes, zcela realisticky, TAM PROSTĚ JENOM JE. Tak to má být. A jinak celkově dost pohodovej film. ()

david141474

Nádherný film plný kulervoucí atmosféry, emocí a do toho je to ještě boj v těžkém terénu. Tento film mě chytnul hnedka na začátku a nepustil do samého konce. Mark Wahlberg válí a nejen on. Herecký výkony jsou zde na velice kvalitní úrovni. Atmosféra je zde velice nepříjemná a zároveň je dost kulervoucí. Film uteče lusknutím prstu , já taky na konci čuměl, že to bylo nějaký rychlý, i přes to, země to má 106 minut. Kdo nemá rád výšky, nekoukejte na to. Kdo však má rád filmy se zvířaty a bojem o život, je to přesně pro vás. Tento film se perfektně hodí do situace, kdy přijdete zničeni dom a nemáte na co koukat. Soundtrack je výživnej. Kamera je perfektní. Lokace jsou hodně fajne. No a finální boj o život je klenot. Já mohu jen doporučit. 10/10 Emocionální horská dráha! (Biograf na Špici - 13.4.2024) ()

Koda

Jednoduše jsem nečekal až takovou pecku. Jednoznačně miluji filmy podle skutečných událostí a tohle mě doslova dojalo. Nečekal jsem to. Neuvěřitelný dobrodružný film, který se kroutí kolem jednoho obrovského závodu na život a na smrt, plný zrádných cest, plných problémů, plných zranění či životních nástrah. Poutavý závod, který naznačuje, že i pes má neuvěřitelnou sílu a má srdce, které předává lidem. Neuvěřitelný bojovník jak v závodě, tak i při cestě domů...  a hlavně zachránce, který zachránil životy. Neskrývám svoji slzu v kině a jednoznačně nezměním tohle hodnocení, protože tahle Tlapková patrola si to zaslouží. Jednoznačně doporučuji! ()

papilon395

Nenápadná novinka v kinech, která v sobě kloubí adrenalin vytrvalostního sportu a lásku opuštěného zvířete. Pokud si myslíte, že to moc nejde dohromady, přesvědčte se sami. Michael v podání Marka Wahlberga a toulavý král Artur si Vás získají příběhem podle reálné předlohy. Pro všechny pejskaře povinné. ()

Mark Wahlberg jako muž od rodiny

Mark Wahlberg jako muž od rodiny

18.08.2022

Spolupráce mezi streamovací službou Apple TV+ a společností Skydance Media pokračuje dál. Nedávno měl na službě premiéru animovaný snímek Štěstí a teď přichází zpráva, že Apple získal také chystanou… (viac)