Tvorkyňou nového šesťdielneho komediálneho seriálu je držiteľka ceny Edinburgh Comedy Award z roku 2018 Rose Matafeová, ktorá je zároveň predstaviteľkou hlavnej úlohy. Dvadsiatnička Rose (Matafeová) žije typickým životom mileniálov v Londýne - pendluje medzi dvoma zamestnaniami bez akýchkoľvek vyhliadok a potom, čo sa náhodne vyspí s filmovou hviezdou, sa nasledujúce ráno musí stretávať s nepríjemnými komplikáciami. (HBO Max)

matushsvk

Príjemná jednohubka v dĺžke jedného celovečerného filmu. Sympatická ústredná dvojica a občasný humor zabavil aj moju polovičku. Slabšie 4 hviezdy ()

Luciee113

Nenáročný příjemný seriál na dlouhý jeden večer (zvládla jsem obě série). Není to žádná bombovka, ale jestli vyjde třetí série, tak se určitě ráda podívám 😉 ()

qlqlo

U prvních dvou dílu Starstruck jsem si řekl: "Wow konečně komedie co za něco stojí". Ale v průběhu dalších epizod příběh spadl do kolejí klasických tuctovek. Dají se dohromady, něco se stane, jdou od sebe a nakonec se dají zase dohromady a vše dobře (čtěte jako nudně) skončí. Hlavní postava je však místy opravdu vtipná proto hodnotím jako mírně lepší průměr. ()

Leeslie

V prvni rade celkem prijemna odreagovacka ve stylu Girls s celkem sympatickou "na nic si nehrajici" hlavni protagonistkou. V druhe rade nezajimava romance s hysterickou afektovanou kr*vou, ktera ma potrebu se hadat a vytvaret dramata jen proto, aby si mela na co stezovat. Skoda, hodne velky upadek... 1. serie - 65%, 2. serie - 45%. ()