Reklama

Reklama

Super Mario Bros. vo filme

  • Česko Super Mario Bros. ve filmu (viac)
Trailer 1

Súrodenci Mario a Luigi snívajú o tom, že sa im podarí viesť najlepšiu inštalatérsku firmu v New Yorku, čo sa im zatiaľ celkom nedarí. Možno práve preto sú ochotní vrhnúť sa do úloh, ktoré sú zjavne nad ich sily. Ich ochota ísť do toho po hlave sa im nevyplatí v momente, keď vlezú do podozrivo vyzerajúcej obrovskej zelenej rúry a o pár sekúnd neskôr sa už nekontrolovateľne rútia “niekam”. Na druhom konci rúry ich čaká fantastický svet, ktorého obyvatelia práve riešia existenčný problém. Odporný jašter Bowser, kráľ jedného z kráľovstiev, sa rozhodol násilím ovládnuť všetky ostatné kráľovstvá. Konkrétne si vyhliadol Hubové kráľovstvo, ktorého vládkyňu, princeznú Peach, by si rád vzal za ženu.
Večný smoliar Luigi sa po bláznivej jazde ocitne v Bowserovej spálenej krajine, kde ho okamžite zajmú prisluhovači miestneho kráľa. Mario má oveľa väčšie šťastie, pretože kráľovstvo princeznej Peach, v ktorom skončí, vyzerá ako raj nielen pre hubárov.  Peach je navyše milé dievča bez princeznovských manierov, takže keď sa Mario dozvie, aké nebezpečenstvo hrozí jej kráľovstvu, okamžite sa jej rozhodne pomôcť. Najmä ak sa mu pritom podarí zachrániť svojho milovaného brata Luigiho. Zabúda však, že nie je žiadny hrdina a že najodvážnejšia vec, akú kedy urobil, bolo pritiahnutie vodovodnej batérie. Ale keď ste Super Mario, nebojíte sa žiadnych prekážok. (CinemArt SK)

(viac)

Videá (3)

Trailer 1

Galéria (35)

Zaujímavosti (7)

  • Film je financován Nintendem a Universal Studios. Práva na film vlastni jenom Nintendo. (petr.koca)
  • První trailer filmu byl představen na akci New York Comic Con 2022. (petr.koca)
  • Trailer „The Super Mario Bros Movie – Official Plumbing Commercial“, který byl poprvé odvysílán jako reklama při Super Bowlu (finále semeroamerické ligy amerického fotbalu), je zčásti pojat jako reklama na Mariovu a Luigiho instalatérskou firmu v Brooklynu, New York. Rapová písnička, která tento trailer doprovází, se pak objevila už v seriálu The Super Mario Bros. Super Show! z roku 1989, který byl napůl sitcomem ze života Maria a Luigiho v New Yorku a napůl animovaným seriálem o Mariových zážitcích v Houbovém království. (vojtaruzek)

Súvisiace novinky

Chris Pratt je Garfield

Chris Pratt je Garfield

02.11.2021

Chris Pratt (Strážci Galaxie, Jurský svět) měl jednu dobu našlápnuto k tomu stát se největší hereckou hvězdou současnosti. Vedle jeho hlavních filmových sérií, které nestojí pouze na něm, mu ale… (viac)

Reklama

Reklama