Agentka CIA Abby Trentová (Michelle Monaghan) vedie tajné väzenie, v ktorom sú nebezpeční a vysokorizikoví väzni. Niekoľko dní pred preradením Abby však utečie mimoriadne prefíkaný a nebezpečný zločinec Hatchet (Jason Clarke). Začne sa krvavá hra vraždenia dôstojníkov priamo na mieste a jej pravidlá určuje utečenec. Zatiaľ čo sa Abby snaží zločinca chytiť, v jej radoch sa objavujú zradcovia, ktorí ohrozujú celú misiu. Ako sa čas kráti, Abby musí zistiť, komu môže v skutočnosti dôverovať. (Arsenal83)

goauld

Bud jsem už moc náročný, nebo se čím dále tím více točej jednoduchý, přímočarý (ale hlavně!) heroický akční filmy o neohrožených trvrdácích (v tomto případě tvrdaček), který zkrátka "udělají pořádek" (a to nejen v CIA,FBI,WhiteHouse). Ne... bylo to strašný, hloupý (možná asi tak fungují amíci marináci ;-)) a celkově relativně nelogický... (ta já teda nevim, ale když už někde ARMY zbuduje super tajnou základnu někde v poušti, kde uchovává citlivý data... tak samozřejmě tam nebudu dělat věznici pro arabáče... to dá rozum, ne??? No... jak kde ;-)). Jedno + za absenci asiata/ky ; teplouše; astmatika; osmého pohlaví a druhý + za trochu toho násilí ;-) Jinak... na torrent dobrý, ale vyhazovat za lupen 250 by se mi za to asi nechtělo. ()

JASON_X

Tak tohle mě vážně mrzí. Nekompromisní řežebná akce v podání úžasného psychopatického zavilce Hatcheta je bohužel vyvážena... nebo spíš znevážena obsazením hlavní ženské role. Bože, jak já tu blbou a neschopnou nánu proklínal, ta její blbost a neschopnost jí celou dobu přímo čiší z toho jejího blbého a neschopného xichtu. A tahle neschopná blbka, během jejíhož "velení" dokáže jeden člověk vyvraždit celou základnu CIA plnou vojáků a spešl agentů, je tu snad nakonec ještě prezentována jako vítězka a hrdinka? Ale až při četbě titulků mi pak došlo proč: No protože režisér je režisérka. Že radši netočíš reklamy na prací prášky, babo. P.S.: To jako fakt, Arsenal83? No vida, já to myslel jako ironickou nadsázku a ona ta krůta Banks snad fakt točí reklamy, ehhh... ()

Apollo91

Tak jsem se chtěl podívat na nějaký akční nářez s jednoduchým tupým příběhem, zato s pořádnou dávkou výbuchů, rvaček a přestřelek. A byť trailer nevypadá hrozně, film bohužel slíbené nedoručí. Nechápejte mě špatně příběh skutečně tupý je, akce však filmu moc nepomůže. Jednak jí je pomálu a ta která zde je, není nijak zajímavá ( až na pár výjimek, ale ty můžete vidět už v traileru). Na konci k tomu dostaneme dva CGI výbuchy (hodně špatné) a monolog, kterým se otevírá prostor pro druhý díl  (jen tak náhodou kdyby se to lidem líbilo). Až si jeden říká proč takovýto film vůbec vznikne. Pokud nemáte dobrý scénář, protože herecké obsazení je zde celkem slušné, zaměřte se alespoň na akci. Dejte lidem pořádnou řezničinu a možná vám dopadne i ta dvojka. ()

Yamatosan

Z nějakého důvodu mám rád Jasona Clarkeho, to proto jsem si tenhle film pustil. No a je tu OK, je zábavný - akorát nechápu proč v tom hraje. Jím totiž pozitiva končí. Michelle Monaghan je hrozná, děj je primitivní, logika jde i na levné béčko až moc stranou... no hele, jak špatný je film, v kterém, kdybych ještě něco musel pochválit, vyberu Jaie Courtneyho, který aspoň nepůsobí trapně? ()

oveckaoa

Ženská přijde při útoku o manžela a děcko následně je poslána na jakousi utajenou základnu kde jsou vězněni vězni a je tam i chlápek co o tom útoku něco ví (jaká náhoda?)  . Ten jí řekne, že útok vedl nějaký Sekerník a je velká  šance, že si půjde pro něho pak ho (Sekerníka) cia zatkne (jaká náhoda) a pošle na tu základnu (jaká náhoda) on mezitím uteče a zabíjí tam lidi. Béčkový film co si hraje na áčko a má více děr než ementál jelikož budova co je uzavřená má  místo kde může ta ženská vylézt a utéct (proč to neudělala hned na začátku nevím teda) dále z budovy  se dá dostat tak, že odpálíte vchod a na konci si asi řekla režisérka, že to je tak parádní, že tomu dáme pokračování. Když to porovnám s těma Bruceovýma sračkama v , kterých hraje tak je tohle lepší průměr. 40 procent ()

• Film sa natáčal v Gold Coast (Austrália). (Arsenal83)