Bieli vlci

• Česko Bílí vlci (viac)

Nevinný výlet mladých ľudí sa v jednom okamihu zmení na boj o prežitie... Mladý inštruktor Jake (Matt McCoy) zorganizuje počas letných prázdnin zaujímavý výlet v divočine. Všetci sa tešia na dobrodružstvo, ktoré ich čaká, len Benny (Marc Riffon) nie. Nikto si nevie vysvetliť jeho mrzutosť a neochotu komunikovať s ostatnými. Jake im vymyslí bohatý program. Navštívia nezabudnuteľné vodopády, splavujú rieku a plánujú i výstup na Orliu skalu. Príjemná atmosféra medzi teenagermi sa vyhrotí v momente, keď sa dozvedia, že Bennyho otec je vo väzení. Cara (Ami Dolenzová) ho obviní z krádeže potravín. Ich tábor navštívi v noci medveď a zvyšok obživy im zožerie. Jake sa snaží vyťažiť i z nepríjemnej situácie čo najviac a zmení ju na hru boj o prežitie. Vyľakaným študentom nezostane nič iné ako s ním spolupracovať. Výstup na Orliu skalu však dopadne tragicky. Jakeovi sa pošmykne noha a spadne z výšky, ktorú nemôže prežiť... (oficiálny text distribútora)

Sarkastic

Ano, tohle je film pro diváky s mladší věkovou hranicí, nebo pro ty, kteří mají rádi přírodu (a ta je v tomto filmu opravdu krásná). Není sice až zas tak nezáživné pozorovat mladé hrdiny ve svém boji o přežití (ikdyž stejně všichni víme, že nikdo nezemře, a že se všichni v pořádku vrátí domů), ale ta naivita a nerealičnost je opravdu do očí bijící. Ať už je to nezdolná energie, která provází "naše" hrdiny, nebo lezení ze skal a na skály, sjíždění peřejí, boj s medvěděm, téměř nesmrtelnost účastníků, atd. Kdyby toho bylo méně, uvažoval bych nejspíš o průměru, takhle to vidím ze svého pohledu na 2*. ()

Jamal

Zpočátku nevinný výlet přes Cascade Mountains, se s následkem nehody změní na úporný boj pěti mladých lidí o přežití. Film zvítězil ve Velké ceně mezinárodního festivalu rodinných filmů a mezinárodního fondu zvířat. (( :: ()

Cortesz

Naivní, stravitelný televizní film, který si jde svou cestou a nesnaží se upoutat větší spektrum diváků než ty mladší a nejmladší a proto jsem se příliš nebavil a dávám jednu hvězdu. Ta druhá je za Mark-Paul Gosselaar, kterého znám ze seriálu Policie-New York a jen kvůli němu jsem skouknul tento snímek. ()