Máme rádi Jiřinku

(relácia)
Ukážka z filmu

Jedinečná a zábavná show, ve které kromě oslavenkyně Jiřiny Bohdalové budou zářit Taťána Dyková s manželem Vojtou, Ondřej Brzobohatý, Filip Blažek a mnozí další nečekaní hosté. Zážitek, který se nebude opakovat. Oslavte narozeniny Jiřiny Bohdalové během jedinečného večera na Primě. Protože my všichni - Máme rádi Jiřinku. (TV Prima)

Ukážka z filmu

fabecc1222

Bál jsem se toho, jak moc se bude Jiřince podkuřovat, jak je v posledních letech v těchto typech pořadů zvykem, a už samotná podstata toho dílu k tomu vybízela, ale nakonec jsem byl příjemně překvapen, že i samotná Jiřina se docela držela, a odpouštěla si všemožné trapné narážky. Co mě trochu překvapilo, bylo samotné složení dílu, myslím si, že by se dokázali sehnat lidi, kteří jsou s Jiřinou více spjatí. ()

SOLOM.

Včera jsem viděl speciální díl pro Jardu Jágra a jaksi mi uniklo, že extra díl byl věnován i fenomenální Jiřině Bohdalové. Ač tato stará dáma dnes již řadě lidí (těm mladším) leze lehce na nervy, že jí cpou snad všude, zaslouží si uznání jako nikdy jiný. Má úctyhodný věk, řada jejich rolí je nezapomenutelných, hrála ve spoustě filmů, pohádek, seriálů, dabovala večerníčky – tohle jí už nikdo nikdy neodpáře. Je to prostě LEGENDA. Její pozvání přijali manželé Dykovi, mladý Brzobohatý, žokej Váňa a Filip Blažek. Byla s nimi celkem sranda, několik povedených historek taky bylo k slyšení (viz setkání Kotka s Bohdalovou), zazní její oblíbené písničky, ukázky z filmů kde hrála, přišla jí zazpívat Martinová i Janda – který prozradí, že z ní byl v mladí hotový když šla ve filmu Dáma na kolejích do plavek, no a v závěru zazní i narozeninová píseň „Vystřelená“ od čtveřice Kotek, Prachař, Brzobohatý a Bárta. Ti co tento speciál neviděli v TV a mají zájem, dá se stáhnout na ulož to… ()

ostravak30

Jiřina Bohdalová je fenomén. To bez debat. Jednak svou neuvěřitelnou hereckou dráhou, která už dnes činí jistě na stovky rolí. Potkala se s nejvýznamnějšími tvůrci a herci celé naší historie. Od Wericha přes Menšíka, Sováka, Jiráskové, až do dneška. A stále točí a hraje v divadle. Přitom je jí již přes 92. A ona se přitom pohybuje a je čilá. Jiřina Bohdalová je legenda. Druhá strana mince je, že Máme rádi...je pořad, který má bohužel klesající úroveň. Zúčastnění rádi urážejí nepřítomné, jsou vulgární. Právě to, jak je sprostá samotná Jiřina mě překvapilo. Ale ona by asi řekla lidová, protože její kamarád Miloš Zeman je také jako dlaždič. Co se týká poroty, tak bych čekal, že budou vybraní lidé více spjatí se samotnou protagonistkou. Bohužel se tvůrci vydali hlavně směrem komerčním. Třeba Josefa Váňu jsem trochu litoval. Ten se tam totálně ztratil. ()

Lachtaan

Jako velký příznivec klasického Máme rádi Česko jsem se minimálně dle odhalených hostů těšil i na tento speciál, kvůli jeho hlavnímu účelu už ale tolik ne. V posledních letech jsem totiž viděl už pár kousků, kde se naší slavné umělkyni až nevhodně pochlebovalo, ani její vystupování se mi v těchto případech nelíbilo. Zde ale nepřekvapila jen ona, ale i všichni ostatní, kteří si byli vědomi, že jde o její večer, zároveň se ale dokázali soustředit na klasický formát pořadu a já se náramně bavil. ()