Romantický celovečerní film z prostředí dnešních třicátníků. Hlavní protagonistka - jako svobodná bezdětná třicátnice - nenaplňuje očekávání okolí, když netouží po závratné kariéře ani založení rodiny. Bojuje s každodenními tlaky tak dlouho, dokud nátlaku nepodlehne a nerozhodne se být perfektní Superženou ve všech ohledech tak, jak to společnost vyžaduje. (Copperfilm)

Slepejsek odpad!

Mělo to být vtipné? Poučné? K zamyšlení? Nebo snad zábavné? Česká Bridget o generaci níž? Já viděl jen vícenásobného kandidáta na ZLATOU MALINU české kotliny za rok 24, a to v kategoriích film, režie, scénář a hlavní ženská role... ()

filmy_horor

Nejlepší film Evy Toulavé. Milá a občas i vtipná komedie, která není úplně trapná a to je posun oproti jejím dřívějším filmům. Matouš Ruml je perfektní a rychle to uteče. Fajn překvapení ()

• Režisérka Eva Toulová se inspirovala filmem Sedmikrásky (1966) od Věry Chytilové. „Ve filmu se objeví docela experimentální prvky a velká stylizace. Zamýšlí se nad tím, jak se po současné ženě chce, aby byla ve všech směrech perfektní. Hlavní postava nakonec dospěje k tomu, že nemá smysl usilovat o perfektnost, ale že si musí najít vlastní cestu, aby byla spokojená,“ uvedla. (SONY_)