Hudební profil - Petr Novák

Réžia:

Jiří Adamec

Účinkujú:

Jiří Lábus (moderátor), Oldřich Kaiser (moderátor), Petr Novák

Petr Novák byl český zpěvák a skladatel, který proslul řadou popových hitů, kde uplatňoval svůj charakteristický vysoko položený hlas a melancholicky romantický projev. V hudebně zábavném pořadu mj. uslyšíte jeho hity "Klaunova zpověď", "Povídej", "Já budu chodit po špičkách" a "Mé desky, mé lásky". (Česká televize)

Cibulka_C

Ve své době to musel být určitě velmi zajímavý pořad, hlavně pro skalní fanoušky zpěváků, o kterých byl tento medailonek natočený, dnes je to echt bizár sry. 💀😭 Medailonek Petra Nováka spolu s Petrem Novákem, který vlastně jen zpíval a na chvíli si vyslechl pár svých vlastností, uváděli Oldřich Kaiser a Jiří Lábus a byl to velmi divný a zároveň zajímavý pohled. Zaprvé z důvodu, jak moc byli mladí a zadruhé, že byli oblečení prostě jen tak z běžného života. - To oblečení bylo extrémní. Petr Novák od pohledu je ✨️prostě děsivej✨️, scénky, které nečekaně Oldřich Kaiser s Jiřím Lábusem předvedli, nezklamaly a rozhodně daly pořadu šťávu? lol, i když to byly jejich začátky. Pořad pravděpodobně vznikl až po pořadu Pojďte s námi na tah, protože některé scénky v tomto medailonku měly stejnou stavbu a občas i stejný text, takže jsem byla jakože omg. :D ()