silentname

Najväčší problém filmu "I´m Not In Love" sa dá zhrnúť v jednom jedinom bode. Náš hlavný hrdina. Ak nemáte vo filme niekoho, koho by ste chceli sledovať, za koho vám nebude trápne a nebudete počas celého filmu po ňom chcieť, aby vypadol tak jednoducho ide o zlyhanie. Chápem o čo tvorcom išlo, no vypálilo to podľa mňa úplne opačne ako chceli. Sú chalani, ktorí sa nevedia správať normálne, ako napríklad Jim z "American Pie", ale ako postavy majú v sebe dostatok šarmu, ktorý vie film posunúť niekam. No Rob je ako hlavný hrdina ten absolútne najúbohejší a najpatetickejší idiot, akého som mal kedy možnosť vo filme vidieť. Počúvať ho je neznesiteľné, sledovať jeho reakcie bolí a nevie zo seba vysúkať jedinú vetu, aby nepôsobil ako úplný dement. Myslím si, že všetky postavy okolo neho pochopili, že je to absolútny úbožiak. Ale nie v tom slova zmysle, že by ste mu najradšej pomohli. Toto je ten typ úbožiaka, ktorého by ste najradšej prepleskli, aby sa konečne zobudil a na záver ho ešte kopli do riti za to, ako sa k vám správa. Proste absolútny idiot. Vo veľmi negatívnom slova zmysle. A film bohužiaľ nemá ani dobré tempo, ani nejakú zaujímavejšiu atmosféru. Tým, že je to celé postavené na našom hlavnom hrdinovi, tak sa z toho stalo skutočne únavné patetické divadlo. Takže nie, odporúčať na sledovanie nebudem. Hodnotenie: D+ ()