Patsy Douglas (Betsy Drake) má plné zuby narvaného metra, kterým jezdí do práce v Morleyho reklamní agentuře. Když jednou pomůže mamince s miminem holčičku podržet a okamžitě ji galantní muž pustí sednout, dostane nápad. Jezdí od té doby s panenkou, kterou našla v agentuře a spokojeně sedí. Jednou si ale vedle ní sedne hlavní klient agentury Cyrus Baxter (Edmund Gwenn), který právě vztekle vyhodil svého řidiče, protože se zasekl v zácpě. Má radost, že mladá žena říká domnělému miminku Cyrus. Dá se s ní do řeči a předstírá, že pracuje v Baxtera jako hlídač. Když je šéf Sam Morley (Dennis Morgan) uvidí, myslí si, že je Patsy klientova milenka a povýší ji. Pošlou ji dokonce prezentovat Baxterovi nápad nové kampaně, takže jeho alias se prozradí. Baxter si ale podle podoby panenky myslí, že dítě je druhého majitele agentury Holmese (Zachary Scott) a Patsy je jeho milenka. Aby udrželi klienta, oba majitelé prosí Patsy, aby nepřiznala, že žádné dítě nemá. Morley přitom zjistí, že se mu čestná dívka začíná líbit, zejména když odmítne dál klamat Baxtera a dá výpověď. Jak se složitá zápletka rozmotá, co bude s domnělým dítětem a co s Patsy? (Peabody)