Tato video kompilace obsahuje 3 DVD, na kterých uvidíme 55 nově upravených hudebních videoklipů legendární elektronické kapely Depeche Mode. Dále zde uvidíme 4 raritní alternativní videa a nové komentáře členů kapely.

Tracklist: DVD Disc 1:
20. Behind The Wheel

DVD Disc 2:
1. Little 15
2. Strangelove '88
3. Everything Counts (Live)
4. Personal Jesus

13. Personal Jesus 2011
14. Heaven
15. Soothe My Soul
16. Should Be Higher
17. People Are People (12" Version)
18. Stripped (Unreleased Alternate Cut)
19. But Not Tonight (Pool Version)
20. Soothe My Soul (Extended) (Trajektt)

MM_Ramone

Anglická hudobná skupina Depeche Mode je absolútnym vrcholom toho najkvalitnejšieho svetového synth popu. Sú to electro popoví králi. Novoromantickí umelci. Už dávno sa z tejto formácie stala legenda a kult. David Gahan, Martin Lee Gore, Andrew Fletcher - to je Depeche Mode! Kolekcia troch DVD "Depeche Mode: Video Singles Collection" obsahuje päťdesiat päť ich oficiálnych videoklipov, štyri raritné videá a výstižné komentáre členov kapely. Tento titul by nemal chýbať v súkromnej zbierke žiadneho ich fanúšika. Chronologicky mapuje ich vývoj, kariéru a vplyv, ktorý si vybudovali v oblasti progresívneho, neo-romantického, syntetického popu. Tristo osemdesiat minút strávených s piesňami a klipmi britskej kapely Depeche Mode mi ubehlo ako voda. Depeche Mode má môj rešpekt a uznanie. ***** ()

Anderton

Pochopiteľne tie najlepšie videoklipy a zároveň aj klipy k tým najobľúbenejším piesňam DM spracoval Holanďan Anton Corbijn a tým pádom môže padnúť námietka, že ak tu máme niektoré dnes už smiešne videá z prvých rokov pôsobenia kapely a niektoré videá nového milénia, ktoré nepatria medzi najkvalitnejšie vizuálne počiny spracované pre kapelu, tak by konečné hodnotenie malo reflektovať aj túto časť zbierky. Avšak ak ste fanúšik a pri takom videu k See You cítite úžasnú nostalgiu a môžete sa pri tom zároveň aj nahlas smiať, bolo by nespravodlivé oberať kompiláciu čo o i len jedno percento. Nič nové, čo už tu padlo nenapíšem, tak snáď len to, že raz vyjde aj disk 4 s videoklipmi zo Spirit a Memento Mori. ()

Trajektt

Přes čtyři hodiny luxusní podívané se skoro kompletní videografií této kultovní kapely z britských ostrovů nás zavede do začátku 80. let a postupně nás vede společně s novými komentáři členů kapely nostalgickými vzpomínkami na natáčení klipů od roku 1981 až do roku 2013. Když si to pustíte najednou, tak zjistíte, že ten čas strašně rychle běží a od veselých chlapců chodících na disko a pijících barevné koktejly v klipu Just Can't Get Enough, přes drsňáckou image kožených bund vytvořenou holandským borcem Antonem Corbijnem, vytvářející kult lidí vyznávající tuto kapelu a chodící na party s nádechem Černé oslavy proplujeme osmdesátými léty ani nevíme jak. A náhle se ocitáme téměř v rockové době zběsilých devadesátek, kdy si Dave Gahan a la Jesus nechal narůst delší vlasy a také bohužel odešel tahoun čahoun Alan Wilder. A nakonec nás čeká éra už nového tisíciletí, kdy už Pánové v černém zmoudřeli a trochu nám i začali šedivět, ale furt to má ten správnej šmrnc kvůli kterému je poslouchají miliony oddaných fanoušků po celém světě. Videografie je téměř kompletní, kromě videoklipů Halo, Clean a Pimpf, ale zato je tam navíc skladba One Caress, která nikdy nebyla vydána jako singl, ale vyšla jen na albu Songs of Faith and Devotion a taky jako B-strana singlu I Feel You. V bookletu k vydaným třem DVD vidíte různobarevně upravené fotografie z vybraných videoklipů. Za mě stoprocentně 100% a nikdy jinak !!! ()