Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Aké to je, byť osamelým rodičom, vychovávajúcim dospievajúcu dcéru? Vdovec Paolo je profesor filozofie, ktorý mal vždy vynikajúci vzťah so svojou jedinou dcérou Simone. Pätnásťročné dievča sa však otcovi začína odcudzovať a stále viac času trávi na svojom mobilnom telefóne sledovaním rôznych internetových influencerov. Otec sa rozhodne proti ich vplyvu bojovať s použitím ich vlastných zbraní. Sám začne byť aktívny na sociálnych sieťach a zdieľať vlastné príspevky o nebezpečenstve závislosti na virtuálnom svete. Odozva predčí všetky jeho očakávania a postupne sa s pomocou svojej dcéry čoskoro sa sám stane internetovou celebritou. Je to však to, čo naozaj chcel? (RTVS)

(viac)

Recenzie (6)

Houbiczska 

všetky recenzie užívateľa

Nápad je sice vtipně soudobý a trendy, ale je znát, že jde o Itálii a na Francii či Španělsko se zatím vůbec nechytá. Humoru je zde tak málo, že jsem se nepřistihl během filmu zasmát ani jednou, a to je na 100 minutový film prostě špatné. Hlášky 0, zábava 0 a děj předvídatelný. Z tohohle námětu šlo vytřískat víc. ()

Arsenal83 

všetky recenzie užívateľa

Priemerný až podpriemerný film, ktorý si nájde svojho oddychového diváka, ale ani tomu neutkvie v hlave. Nemá prečo, rieši súčasné pubertálne témy, ktoré vyznievajú v kontexte celosvetových aktuálnych záležitostí až smiešne. Viac smiešne ako film samotný, lebo ako komédia pobavil len málo. ()

Johnny.ARN 

všetky recenzie užívateľa

No dobre, a čo ako? Dosiahol svoje antiinfluencerstvo? Zlepšil svoj vzťah? Nezapredal sa? Ale je to fajn sonda do súčasnej doby a veľa rodičov a veľa pubertiakov sa v tom nájde. Zasmiať sa tam nedalo veľmi na čom. 3 z 5 ()

Reklama

Reklama